Żona Adama Małysza skończyła trudne studia. Wymagały poświęceń. Kim jest z wykształcenia?

Izabela Małysz poznała męża, gdy ten miał 18 lat. Z Adamem Małyszem tworzy zgrany związek, jednak przez lata żyła w jego cieniu. Jak się okazuje, Iza może pochwalić się wyższym wykształceniem. Ukończyła wymagające studia w Krakowskiej Szkole Wyższej im. Frycza Modrzewskiego.

Izabela Małysz, mimo że ze znanym mężem jest od niemalże 26 lat, sama długo unikała rozgłosu i niechętnie zdradzała szczegóły z życia prywatnego. Dała się bliżej poznać w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie pokazała się od zupełnie innej strony i chętniej udzielała wywiadów. W parze tańczyła ze Stefano Terrazzino, jednak przygodę z programem zakończyła na czwartym odcinku show. Prywatnie żona Adama Małysza przez lata zajmowała się wychowaniem jedynej córki, Karoliny Małysz, i dbaniem o dom. Od jakiegoś czasu skupia się na prowadzeniu własnego biznesu, jednak już jako młoda kobieta wiedziała, jaki kierunek studiów chce ukończyć. Jak sama ujawniła, wymagał od niej sporo poświęceń, a sława męża wcale nie pomagała w zdobyciu wykształcenia. 

Zobacz wideo Adam Małysz aż się zaśmiał, gdy zobaczył, co dla niego przygotowaliśmy

Izabela Małysz skończyła wymagające studia. Kim jest z wykształcenia? 

Izabela Małysz uzyskała tytuł magistra, kończąc prawo i administrację na Krakowskiej Szkole Wyższej im. Frycza Modrzewskiego Jak wyznała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", czas studiów nie był dla niej łatwy. Wówczas jej mąż odnosił największe sportowe sukcesy, rozpisywały się o nim światowe media i z tego względu na uczelni Izabela doświadczyła wielu uszczypliwości ze strony innych studentów.

Kiedy studiowałam, musiałam się uczyć dwa razy więcej od innych, a i tak szeptali po kątach: 'Małyszowej jest łatwiej za nazwisko'. Plotkowano, że mam romans z dziekanem. Ileż się nasłuchałam o kryzysach naszego małżeństwa

- mówiła we wspomnianym wywiadzie żona Adama Małysza.

 

W czasie, kiedy Izabela kończyła wymagające studia, jej mąż nie miał zdanej matury. Po zakończeniu kariery Adam Małysz zdecydował się nadrobić braki w edukacji i w 2020 roku ukończył Politechnikę Częstochowską i został magistrem zarządzania. Dziś były skoczek jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, a Izabela prowadzi własną firmę i jest menedżerką byłego skoczka. W zarządzaniu biznesem z pewnością pomaga jej zdobyte wykształcenie. Więcej zdjęć Izabeli Małysz z Adamem Małyszem znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.