Aleksandra Żuraw z "Top Model" urodziła tęczowe dziecko. Pokazała urocze nagranie. "Dzielna mama"

Aleksandra Żuraw, którą widzowie mogą kojarzyć z programem "Top Model", dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przeżyciami. To właśnie na Instagramie celebrytka poinformowała o tym, że straciła ciążę. Później los się do niej uśmiechnął. Właśnie powitała na świecie swoje drugie dziecko. Opublikowała w sieci urocze nagranie.

Aleksandra Żuraw była uczestniczką czwartej edycji "Top Model". Chociaż nie zwyciężyła programu, to zdobyła sympatię widzów, którzy na bieżąco śledzą jej losy. W 2018 roku na świat przyszła jej córka Apolonia. Jakiś czas później Żuraw wyjawiła, że rozstała się z partnerem. Szybko jednak znalazła nową miłość. We wrześniu 2022 roku powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu Kacprowi. Niedługo po ślubie Żuraw wyjawiła, że zaszła w ciążę. Niestety, para straciła dziecko. Później los uśmiechnął się do zakochanych. Modelka ponownie zaszła w ciążę. Razem z partnerem powitała na świecie tęczowe dziecko [dziecko, które przyszło na świat po wcześniejszym poronieniu czy obumarciu płodu - red.].

Zobacz wideo Joanna Krupa chciałaby po raz trzeci wyjść za mąż? Wspomina swoje śluby. "Był troszkę smutek"

Aleksandra Żuraw urodziła córkę. Fani pospieszyli z gratulacjami

Aleksandra Żuraw bardzo przeżyła utratę dziecka. - Teraz po prostu mamy otwarte serca na tęczowy cud w przyszłości i jesteśmy z rodziną, to jest najważniejsze - mówiła na profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 300 tysięcy użytkowników. To również na tej platformie influencerka poinformowała internautów, że udało jej się ponownie zajść w ciążę z tęczowym dzieckiem. "Chcemy wam o kimś powiedzieć" - napisała pod nagraniem, na którym pierwszy raz pokazała się z zaokrąglonym brzuchem. Teraz Aleksandra Żuraw zdradziła, że jej córka jest już na świecie. Opublikowała kilka uroczych ujęć swojej pociechy. Pod filmikiem znalazła się dokładna data narodzin córki Aleksandry Żuraw. "02.02.2024 r." - czytamy. W komentarzach posypały się gratulacje. "Witamy na świecie", "Gratulacje, dzielna mama. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi", "Witaj na świecie maluszku. Gratuluję" - pisali internauci. 

 

Aleksandra Żuraw myślała, że urodzi syna. Lekarz się pomylił 

Przed narodzinami dziecka influencerka informowała o tym, że spodziewa się chłopca. Wyprawiła nawet imprezę gender reveal, na której zdradziła bliskim osobom płeć dziecka. Niedługo później Żuraw zaskoczyła wszystkim pewną informacją. - Pan doktor się pomylił i nie mamy syna, tylko mamy córkę. I przynajmniej mamy wybrane imię, więc no... Jest super. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że jest totalnie zdrowe - powiedziała na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Wiktoria Pawliszewska z "Top Model" została mamą. Zdradziła płeć i imię dziecka

Aleksandra Żuraw z rodzinąAleksandra Żuraw z rodziną Fot. @aleksandrazuraw / Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.