Klaudia Carlos jest żoną od 30 lat. Jej mąż to znany artysta. Syn pary wygrał teleturniej TVP

Klaudia Carlos w 1993 roku wyszła za śpiewaka operowego, Dariusza Macheja. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci, a jedno z nich wygrało nawet popularny teleturniej w TVP.

Klaudia Carlos przed laty była jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Najpierw pracowała dla Telewizji Polskiej, potem dla stacji TVN. Wzięła także udział w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie towarzyszył jej Rafał Maserak. W 2004 roku była na jednej z okładek magazynu "Playboy". Z czasem jednak zniknęła z show-biznesu, postawiła na karierę naukową, aby w 2024 roku zasilić skład "Pytania na śniadanie". W życiu prywatnym zaś od 30 lat towarzyszy jej jeden mężczyzna - Dariusz Machej.

Zobacz wideo Marta Manowska ostro o "Pytaniu na śniadanie"

Klaudia Carlos poznała męża w pracy

Klaudia Carlos, zanim zajęła się dziennikarstwem, oddana była przede wszystkim muzyce. Ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Poznaniu i przez pięć lat była członkinią i tancerką Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. To właśnie tam poznała swojego męża, Dariusza Macheja - śpiewaka operowego. - Darek był wtedy śpiewakiem, solistą. Ja właśnie przyszłam do zespołu i miałam zostać tancerką. Od samego początku sympatyzowaliśmy ze sobą, polubiliśmy się - mówiła w wywiadzie dla "Gali".

Klaudia Carlos jest żoną śpiewaka operowego od 30 lat. Ich syn wygrał teleturniej TVPKlaudia Carlos jest żoną śpiewaka operowego od 30 lat. Ich syn wygrał teleturniej TVP Klaudia Carlos jest żoną śpiewaka operowego od 30 lat. Ich syn wygrał teleturniej TVP, fot. Kapif

Klaudia Carlos i Dariusz Machej doczekali się dwójki dzieci

Klaudia Carlos i Dariusz Machej pobrali się w 1993 roku i mają dwójkę dzieci - Antoniego i Marię. Syn pary zaliczył nawet debiut w telewizji i wygrał jeden z odcinków programu "Jeden z dziesięciu". Jaki mają sposób na długotrwałą relację? Śpiewak operowy podkreśla, że każdą decyzję podejmują wspólnie, a wolny czas spędzają w swoim towarzystwie. - Staramy się jak najwięcej czasu spędzić ze sobą. Nawet gdy mamy godzinę, spotykamy się, byleby tylko razem pobyć. (...) Wystarczy jedno słowo Klaudii i rzucam wszystko, przyjeżdżam. Może zawsze na mnie liczyć. (...) Tworzymy związek partnerski. Decyzje podejmujemy razem. Dochodzimy do kompromisów - podkreślał z kolei Dariusz Machej w cytowanym wcześniej wywiadzie dla "Gali".

Klaudia Carlos oprócz pracy w telewizji dbała o wykształcenie

Klaudia Carlos-Machej pracując w telewizji, cały czas dbała o wykształcenie i pielęgnowanie pasji, jaką jest taniec. Powoli pięła się po szczeblach kolejnych tytułów naukowych i dzisiaj może pochwalić się tytułem dr habilitowanej. Pracuje jako dziekan wydziału tańca na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Wcześniej ukończyła nie tylko UMFC, ale też Szkołę Baletową w Poznaniu i jest absolwentką Podyplomowych Studiów Dziennikarskich.

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Klaudia Carlos jest żoną śpiewaka operowego od 30 lat. Ich syn wygrał teleturniej TVPKlaudia Carlos jest żoną śpiewaka operowego od 30 lat. Ich syn wygrał teleturniej TVP Klaudia Carlos jest żoną śpiewaka operowego od 30 lat. Ich syn wygrał teleturniej TVP, fot. Kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.