Aleksandra Domańska o macierzyństwie. "Do tej pory jeszcze nie doszłam do siebie"

Aleksandra Domańska w 2021 roku została mamą. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o cieniach macierzyństwa i o tym, czego nauczyła ją ta rola.

Aleksandra Domańska to polska aktorka najbardziej znana z roli Joanny Zarzyckiej w serialu TVP2 "O mnie się nie martw", w którą wcielała się w latach 2014-2020. W latach 2021–2023 grała główną rolę Kasi Porady w serialu "Mecenas Porada". W 2017 roku zagrała główną rolę Klary w filmie Bartłomieja Ignaciuka "Podatek od miłości". Część widzów może ją również kojarzyć z udziału w programie TVN "Ameryka Express", który zwyciężyła w duecie ze swoim bratem, Dawidem w 2018 roku. 

Zobacz wideo Aleksandra Domańska została instagramerką. Była zawiedziona przemysłem filmowym

Aleksandra Domańska w 2021 roku została mamą. Teraz mówi o trudach macierzyństwa

Aleksandra Domańska udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Glamour", w którym poruszyła temat trudów macierzyństwa jako samotna matka. Wspomniała również, czego nauczyła ją ta rola. Jak się okazało, życie aktorki zmieniło się o 180 stopni. Celebrytka zaczęła głębiej patrzeć na swoje emocje i otaczającą ją rzeczywistość. Odkąd jest ich świadoma, postanowiła je przepracować na kozetce u psychoterapeuty.

Wpadłam w o wiele większą przestrzeń bólu i trudnych emocji, odkąd zostałam mamą. To transformacja, która odbywa się na każdym poziomie. I po raz pierwszy tak blisko mogłam się spotkać z moim wewnętrznym dzieckiem, mając na rękach swoje dziecko. To było szalone doświadczenie, wielopoziomowe. Do tej pory jeszcze nie doszłam do siebie. Mam w sobie dużo żalu - zdradziła.

Aleksandra Domańska zmieniła priorytety. Ujrzała też swoją siłę

Gwiazdka postanowiła opowiedzieć w rozmowie z miesięcznikiem o sile, którą dostrzegła dopiero, gdy została mamą. Oprócz tego wyjawiła również, że zmieniły jej się priorytety. Najważniejszy stał się dla niej dom, podczas gdy wszystkie inne aspekty jej życia (m.in. zawodowe) stały się tylko dodatkiem. Więcej zdjęć Aleksandry Domańskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Ariel dał mi dostęp do całej nowej galaktyki. To jest tak potężny wachlarz czucia i emocji, że wciąż się uczę po nim poruszać. Pokazał mi też, że pod tą warstwą lęku, żalu i smutku jest kobieta, która ma niezwykle mocny umysł i ciało. Dopiero on pokazał mi moją prawdziwą siłę - podsumowała.

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Aleksandra Domańska o macierzyństwie. 'Do tej pory jeszcze nie doszłam do siebie'Aleksandra Domańska o macierzyństwie. 'Do tej pory jeszcze nie doszłam do siebie' Domańska o cieniach macierzyństwa fot. kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.