Znamy imię córki Małgorzaty Tomaszewskiej. Wygadał się dziadek

Jan Tomaszewski to ojciec Małgorzaty Tomaszewskiej. Piłkarz udzielił ostatnio wywiadu, w którym zdradził imię nienarodzonej jeszcze wnuczki. Wspomniał także o zwolnieniu córki z TVP.

Małgorzata Tomaszewska do niedawna cieszyła się opinią jednej z najpopularniejszych prezenterek stacji TVP, w której prowadziła program "Pytanie na śniadanie". Często pojawiała się w roli konferansjerki na ważnych imprezach stacji, jak Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu czy Sylwester Marzeń. Prezenterka jest obecnie w zaawansowanej ciąży i spodziewa się narodzin córki. Choć niedawno zarzekała się, że nie chce zdradzać imienia nowej pociechy, to w tej sprawie wygadał się dumny dziadek.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek przyjęłaby propozycje z TVP? Mówi o najlepszej stacji

Znamy imię dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej. Wygadał się dziadek

Jan Tomaszewski w rozmowie z portalem plejada.pl ujawnił imię wnuczki. - Będzie nosiła imię Laura - powiedział. Ojciec prezenterki nie ukrywa szczęścia związanego z narodzinami dziewczynki. - Najważniejsze jest teraz to, by szczęśliwie przyszła na świat. Jestem zainteresowany tylko tym, co się wydarzy w przeciągu najbliższych trzech, czterech tygodni - przyznał. Laura będzie drugim dzieckiem Tomaszewskiej. Była pracownica TVP wychowuje już sześcioletniego syna, Enzo.

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się narodzin drugiego dzieckaMałgorzata Tomaszewska spodziewa się narodzin drugiego dziecka Małgorzata Tomaszewska spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Fot. KAPiF

Ojciec Małgorzaty Tomaszewskiej o jej zwolnieniu w TVP

Ojciec Tomaszewskiej odniósł się także do utraty pracy Tomaszewskiej w "Pytaniu na śniadanie". Oburzenie sytuacją wyraziła już Joanna Kurska, pisząc, że "to wszystko z oszalałej zemsty i hejtu do poprzedniej ekipy". Prawniczka w rozmowie z Plotkiem oceniła z kolei, że jeśli Małgorzata Tomaszewska była w TVP zatrudniona na kontrakt lub jakąkolwiek inną umowę, pracodawca - mimo ciąży - miał prawo wręczyć jej wypowiedzenie. Co na to ojciec prezenterki? Stara się ją pocieszać, mówiąc, aby skupiała się teraz na tym, co najważniejsze - narodzinach córki. - Wsparłem ją już w pierwszym dniu, mówiąc, że życie jest życiem i musi przestać myśleć o pracy, bo w jej sytuacji to jest sprawa drugorzędna. Przez stres mogą pojawić się tragiczne komplikacje - ocenił Tomaszewski. Jak komentuje zaś same zmiany w TVP? Twierdzi, że nie wie, komu ufać. - Profesor z lewej strony mówi, że zmiany są legalne. Profesor z prawej strony - że nielegalne. Jeden z nich kłamie. Komu w tym momencie mamy wierzyć? - zapytał.

Małgorzata Tomaszewska reaguje na zwolnienie z 'Pytania na śniadanie'. Za chwilę rodziMałgorzata Tomaszewska reaguje na zwolnienie z 'Pytania na śniadanie'. Za chwilę rodzi Małgorzata Tomaszewska reaguje na zwolnienie z 'Pytania na śniadanie'. Za chwilę rodzi; fot. kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.