Beata Kozidrak zaskoczyła metamorfozą. Teraz wygląda jak Joanna Przetakiewicz

Beata Kozidrak postanowiła na początku roku zmienić swoją fryzurę. Wokalistka nie ma już długich loków. Postawiła za to na bardzo modne cięcie. Jesteście ciekawi, jak w nim wygląda?

Beata Kozidrak do tej pory występowała w mediach w długich blond włosach z objętością. Często stawiała na loki czy subtelne fale, ponadto wielokrotnie pokazywała się w peruce. Obecnie artystka stawia na powiew świeżości, ponieważ skróciła swoje naturalne pasma i nadała im nowego koloru. 

Zobacz wideo Kozidrak zaśpiewała dla nas po włosku!

Beata Kozidrak w krótszych włosach. Nowy rok, nowa ja

Wokalistka postanowiła mocno pocieniować pasma na długości oraz grzywkę, dzięki czemu uzyskała jedną z najmodniejszych fryzur ostatnich miesięcy. Tym samym dodała włosom lekkości, co zostało pozytywnie odebrane w sieci. Fani chwalą szczególnie nowy kolor włosów artystki, czyli ciemny blond. "Koloryzacja dobrana rewelacyjnie", "Pięknie", "Jest moc" - czytamy w komentarzach na Instagramie. Warto dodać, że podobną fryzurę nosi od lat Joanna Przetakiewicz. Projektantka uwielbia długie, mocno pocieniowane pasma oraz grzywkę z objętością. Co sądzicie o tej fryzurze?

Beata Kozidrak niczym Joanna PrzetakiewiczBeata Kozidrak niczym Joanna Przetakiewicz https://www.instagram.com/bymaliszewskiii/, KAPiF.pl

Beata Kozidrak jest za medycyną estetyczną?

Gwiazda uwielbia o siebie dbać i jak się okazuje, nie jest przeciwniczką sięgania po usługi specjalistów. W jednym z wywiadów wspomniała o podejściu do medycyny estetycznej, o czym wiele sław niechętnie się wypowiada. - Każda z nas chce wyglądać dobrze, chyba nie znam takiej kobiety, która chciałaby wyglądać źle - wyznała w rozmowie z Party. - Nie będę się starzeć z godnością, będę z godnością wydawać pieniądze na to, żeby zatrzymać jak najdłużej urodę - dodała następnie artystka. Kozidrak pamięta jednak o umiarze przy korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estetycznej. - Bez przesady. Nie chodzi o zmianę rysów twarzy. Są fajne zabiegi upiększające, które można swobodnie robić - wspomniała. Dodała także, że stawia na sprawdzoną specjalistkę od zabiegów. Osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy dba o jej urodę, co Kozidrak szczególnie ceni. - Tak, ja mam przyjaciółkę, która jest kosmetolożką i fantastycznie masuje twarz, szyję. Wprowadza mi mikstury do skóry, żeby była naprężona i odświeżona. Ja mam naprawdę fajnie - podsumowała wokalistka. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

Beata Kozidrak o urodzieBeata Kozidrak o urodzie KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.