Susan Flannery z "Mody na sukces" nie mówiła publicznie, że jest lesbijką. Miała być związana ze znaną aktorką

Bartosz Pańczyk
Prywatnie Susan Flannery jest bardziej powściągliwa niż przebiegła Stephanie Forrester, którą przez ponad dwie dekady kreowała w "Modzie na sukces". Jej związek z kobietą ujrzał światło dzienne dopiero po wielu latach.

Susan Flannery zyskała ogromną popularność dzięki "Modzie na sukces". W Stephanie Forrester wcielała się w latach 1987-2012. Gdy zdecydowała się rozstać z serialem, miała 73 lata. W wywiadach mówiła, że zamarzyła o spokojnej emeryturze. Nieoficjalnie plotkowano, że w jej decyzji duży udział miały pogłębiające się problemy zdrowotne czy odejście serialowego syna, Ridge'a (Ronn Moss). Ponoć aktorka od dłuższego czasu skarżyła się produkcji na pogarszający się scenariusz i fakt, że ważni bohaterowie stali się tłem do różnych wydarzeń w fabule z mniej istotnymi postaciami. Mieszka w Santa Barbara w Kalifornii i nie udziela się publicznie. Jednak ku uciesze fanów, od czasu do czasu w sieci pojawiają się jej nowe zdjęcia, gdy spotyka się z dawnymi znajomymi z "Mody na sukces". Tajemnicą poliszynela jest jej orientacja. Ponoć przez wiele lat związana była z amerykańską aktorką.

Zobacz wideo Fabijański żali się, że nikt go nie kocha. Zobaczcie, kto go pociesza

Związek Susan Flannery z amerykańską aktorką ujrzał światło dzienne po latach

Susan Flannery nigdy nie wyszła za mąż. Przyszedł czas, że w amerykańskiej prasie zaczęły pojawiać się doniesienia, że gwiazda jest lesbijką. Ponoć przez kilka lat była związana z amerykańską aktorką i pisarką, Fannie Flagg. Sama zainteresowana nigdy nie zdementowała tych doniesień. W końcu w pamiętniku napisanym przez jej przyjaciółkę, Ritę Mae Brown można przeczytać, że choć Susan zachowuje w sprawie swojej orientacji milczenie, to pozwala, by inni o tym mówili. Jej związek ujrzał światło dzienne, gdy panie nie były już razem. "Wielu przyjaciół Susan i Fannie wiedziało, że są kochankami, inni nie. W tych okolicznościach ukrywanie się musiało być dla Susan niezwykle bolesne", pisała przyjaciółka serialowej Stephanie Forrester o jej domniemanym związku z koleżanką po fachu. Wiadomo, że aktorka ma adoptowaną córkę, Blaise Flannery, która przyszła na świat w 1987 roku i dziś mieszka w Australii.

 

Susan Flannery walczyła z rakiem

Gdy Susan Flannery poinformowała produkcję, że odchodzi z serialu, scenarzysta produkcji - Bradley Bell - zdecydował, że jej bohaterka będzie, podobnie jak ona, chora. - Brad po raz pierwszy zadzwonił do mnie w tej sprawie zeszłego lata. Chciał się upewnić, że nie obrażę się lub nie będę miała z tym problemu, co było bardzo miłe z jego strony. Początkowo chciał, by był to rak okrężnicy, czyli taki sam, na jakiego ja chorowałam. Powiedziałem: "Cokolwiek chcesz zrobić, jest to dla mnie w porządku". Ale potem zdecydował, że będzie to rak płuc w czwartym stadium. Oczywiście potem dorzucił guza mózgu -  mówiła dla "TV Guide Magazine" w 2012 roku. Wiadomo też, że zdiagnozowano u niej przy okazji fibromialgię, czyli rzadką chorobę reumatologiczną. Objawia się ona dotkliwymi bólami kości i stawów.  31 lipca 2024 roku aktorka skończy 85 lat. W pandemii zgodziła się udzielić wywiadu przez internet, w którym wzięła udział z innymi gwiazdami produkcji o Forresterach. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak wygląda po latach nieobecności w "Modzie na sukces". Jej zdjęcia znajdziesz w galerii na górze strony.

Tak wygląda teraz Susan Flannery.Tak wygląda teraz Susan Flannery. Fot. YouTube.com/@boldandbeautiful

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.