Nowe zdjęcia Bosaków z Sejmu (wcale niepozowane) tuż przed głosowaniem za jego odwołaniem. Tak się ociepla wizerunek

Krzysztof Bosak zjawił się w Sejmie w towarzystwie żony i najmłodszego dziecka. 17 stycznia odbędzie się głosowanie ws. jego odwołania z funkcji wicemarszałka. Tak pozował fotoreporterom.

Na 17 stycznia przypadł drugi dzień posiedzenia Sejmu. Na ten dzień zaplanowano m.in. wotum nieufności wobec ministra kultury Bartłomieja Sienkiewicza, a także odbędzie się głosowanie nad odwołaniem Krzysztofa Bosaka z funkcji wicemarszałka. Zobaczcie, jaką minę miał wicemarszałek we wtorkowych godzinach porannych.

Zobacz wideo Co tam się działo?!

Krzysztof Bosak pozował fotoreporterom. Taką miał minę przed głosowaniem

Krzysztof Bosak zjawił się w Sejmie z bliskimi. Na zdjęciach, które trafiły do mediów, widzimy, jak razem z żoną przemierza korytarze. Karina Bosak, która jest posłanką, niosła w chuście najmłodsze dziecko. Emilia Maria przyszła na świat w listopadzie, a rodzice już uznali, że maluch pomoże im w ociepleniu wizerunku.

Bosakowie wraz z córką pozowali fotoreporterom na kilka godzin przed głosowaniem, podczas którego będą się ważyć losy wicemarszałka. Gdy zobaczyli obiektywy, na ich twarzach zagościł uśmiech. Jednak kiedy nie widzieli aparatu, mieli raczej posępne miny. Karina Bosak patrzyła w dół, a jej mąż z nietęgą miną spoglądał w jej stronę. Żona pojawiła się także w Sali Plenarnej w towarzystwie dziecka. Jak widać doskonale już wiedzą, jakie zabiegi stosować, by wzbudzić sympatię. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii na górze strony.

Krzysztof Bosak zostanie odwołany?

Decyzja o jego przeprowadzeniu wywołała skrajne emocje. Część posłów Prawa i Sprawiedliwości nie chce odwołania go z funkcji. Podobne zdanie ma Szymon Hołownia. "Pierwszym dobrem jest załatwienie sprawy pana Grzegorza Brauna, drugim dobrem jest to, żeby prezydium Sejmu obradowało w takim składzie, który jest dla Sejmu najlepszy. Trzeba wybierać między tymi dwoma wartościami, ja takiego wyboru dzisiaj dokonuję" - powiedział mediom. Lewica mocno obstaje jednak przy tym, że Bosak nie powinien być wicemarszałkiem. Wniosek złożyli po tym, jak Grzegorz Braun zgasił świece chanukowe gaśnicą, a kolega z partii pozwolił mu po tym przemówić na mównicy. Więcej szczegółów poznacie, klikając TUTAJ. Jak potoczą się losy Krzysztofa Bosaka? Dowiemy się tego w godzinach między 14:45 a 16:15.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.