Paulina Kosiniak-Kamysz spodziewa się dziecka. Ujawniła ciążę w zachwycającej kreacji [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulina Kosiniak-Kamysz jest w ciąży. Żona wicepremiera Władysława Kosiniaka-Kamysza pojawiła się na gali Wektorów 2023 w zjawiskowej kreacji.

Paulina Kosiniak-Kamysz to żona wicepremiera Władysława Kosiniaka-Kamysza. Okazuje się, że małżeństwo spodziewa się narodzin trzeciego dziecka. Wszystko wyszło na jaw, gdy żona polityka pojawiła się na gali Wektorów 2023. Miała na sobie zjawiskową kreację projektu Gosi Baczyńskiej

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Wyjawiła, jak na wieść o rodzeństwie zareagował jej syn

Paulina Kosiniak-Kamysz ujawniła, że jest w ciąży. Pojawiła się na gali Wektorów 2023

Paulina Kosiniak-Kamysz często podkreśla, że wspiera polskich projektantów i to właśnie w ich kreacjach pojawia się na oficjalnych wyjściach. Tym razem postawiła na sukienkę uznanej projektantki Gosi Baczyńskiej. Przy okazji wyjścia na galę Wektorów 2023 żona Władysława Kosiniaka-Kamysza ujawniła, że jest w ciąży. 

Za chwilę rozpocznie się pierwszy bal nowego obywatela Polski, który jeszcze jest w brzuszku mamy, ale już na balu. Życzę mu pięknego życia i pięknej Polski" - napisała Gosia Baczyńska na Instagramie.

Gosia Baczyńska zaprojektowała kreację dla Pauliny Kosiniak-KamyszGosia Baczyńska zaprojektowała kreację dla Pauliny Kosiniak-Kamysz Gosia Baczyńska zaprojektowała kreację dla Pauliny Kosiniak-Kamysz. Fot. Instagram.com/gosiabaczynska_official screen

Za stylizację Pauliny Kosiniak-Kamysz odpowiadała Marta Wiktoria Wolniak. Gosia Baczyńska była bardzo zadowolona z osiągniętego efektu. Dała temu wyraz w komentarzu pod postem Plotka na Instagramie. "No pięknie! Jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Paulina to piękna i przefajna młoda kobieta, młoda mama. Suknia wyszła nam fajnie, a Marta, która kiedyś, jakieś dziesięć lat temu była moją asystentką, a teraz zdolną stylistką, cały wizerunek dopięła wzorcowo" - napisała Gosia Baczyńska. 

Kosinakowie-Kamyszowie oczekują narodzin trzeciego dziecka

Władysław Kosiniak-Kamysz poślubił Paulinę Wojas w 2019 roku. Para doczekała się już dwóch córek: Zofii (ur. 2019) i Róży (ur. 2020). Teraz wiadomo już, że rodzina wkrótce się powiększy. Co ciekawe swoją przyszłą żonę polityk PSL-u poznał podczas wizyty dentystycznej! "My lepiej poznaliśmy się dopiero przez mój bolący ząb. Któregoś dnia zadzwoniłem do niej późnym wieczorem z prośbą o pomoc, a następnego siedziałem już u niej na fotelu. Tak się wszystko zaczęło" - wspominał Władysław Kosiniak-Kamysz w jednym z wywiadów. Wybranka serca polityka wspierała go publicznie podczas ostatniej kampanii prezydenckiej. Wówczas skradła show na wiecu Jasionce zapowiadając męża. ""Chodź Tygrysie, scena jest twoja" - powiedziała wówczas Paulina Kosiniak-Kamysz i wywołała prawdziwe poruszenie. 

Paulina Kosiniak-Kamysz znana jest także ze swojej działalności charytatywnej. Jako wolontariuszka udziela się w Fundacji Wiewiórki Julii, która zapewnia dzieciom opiekę stomatologiczną. Kilkukrotnie wyjeżdżała do Armenii, żeby tam nieść pomoc w domach dziecka. Działała także w Klinice Budzik, którą prowadzi Ewa Błaszczyk. 

Paulina Kosiniak-Kamysz spodziewa się trzeciego dzieckaPaulina Kosiniak-Kamysz spodziewa się trzeciego dziecka Paulina Kosiniak-Kamysz spodziewa się trzeciego dziecka. Fot. Plotek Exclusive

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.