Anna Kalczyńska i Hanna Lis w "Panoramie"? Szef programu podjął decyzję. Będą zmiany

"Panorama" to kolejny program Telewizji Polskiej, w którym postanowiono wprowadzić zmiany. Szef formatu zabrał głos w sprawie nowych prowadzących.

"Panorama" to program, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Po zmianie władzy w kraju w formacje przewidziano niemałe zmiany, które dotyczyć mają nie tylko przekazywanych treści, ale również prowadzących. Od jakiegoś czasu głośno mówi się o dołączeniu do ekipy programu Hanny Lis i Anny Kalczyńskiej. Obie panie milczą, lecz głos postanowił zabrać szef formatu. Powiedział o planowanych zmianach, których efekty będziemy mogli oglądać już niebawem.

Zobacz wideo Zwolennicy Pisu: Ruda wrona orła nie pokona

"Panorama" z Hanną Lis i Anną Kalczyńską? Teraz już wszystko jasne

Informacje dotyczące zmian w Telewizji Polskiej przewijają się już od dłuższego czasu. Jeszcze przed wyborami Donald Tusk zapewniał, że przekaz publicznego nadawcy nie może wyglądać tak, jakby był przekazem partyjnym. Wskutek wprowadzanych zmian w wielu programach pojawiają się nowe twarze, które mają wprowadzić bardziej obiektywny przekaz i stać się pewnego rodzaju powiewem świeżości. Od jakiegoś czasu głośno mówi się o dołączeniu do ekipy 'Panoramy" Hanny Lis i Anny Kalczyńskiej. Obie panie mają już spore doświadczenie w branży, lecz czy to właśnie je zobaczymy w popularnym formacie?

Na łamach portalu Fakt pojawiły się słowa Jarosława Kulczyckiego, szefa "Panoramy". Prezenter nie unikał odpowiedzi na pytania i otwarcie wyjawił, że do ekipy nie dołączy ani Hanna Lis, ani Anna Kalczyńska. Pracownik Telewizji Polskiej zdementował w ten sposób wszystkie plotki i przepełnione emocjami domysły. Zdradził jednak, że w programie niebawem zobaczymy inną znaną dziennikarkę. Kulczycki dodatkowo wyjawił, jakie inne zmiany chciały wprowadzić w życie.

Ramówka rządzi się swoimi prawami. Staram się, żebyśmy wrócili w jakimś stopniu na godz. 18.00. Bo jeżeli chodzi o wieczór, tam są dwa seriale, a one przynoszą pieniądze z reklam, a "Panorama" może wystartować dopiero po nich - zdradził Jarosław Kulczycki w rozmowie z "Faktem".

'Panorama' wraca na antenę. Zaskakująca godzina emisji. Jarosław Kulczycki mówi o tajemniczej prezenterce'Panorama' wraca na antenę. Zaskakująca godzina emisji. Jarosław Kulczycki mówi o tajemniczej prezenterce 'Panorama' wraca na antenę. Zaskakująca godzina emisji. Jarosław Kulczycki mówi o tajemniczej prezenterce; fot. screen TVP Info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.