Kamilla Baar zdradziła, jak się czuje po rozwodzie. "Jestem w pięknej relacji"

Kamilla Baar zapewnia, że wyciągnęła lekcje z przeszłości i zakończonych związków. W nowym wywiadzie otworzyła się na swoje miłosne porażki i pierwszy raz publicznie zabrała głos w sprawie drugiego rozwodu.

Zaledwie trzy tygodnie temu Plotek jako pierwszy ogłosił, że Kamilla Baar się rozwiodła, co aktorka ukrywała przez ponad dwa lata. Skoro mleko się wylało, była gwiazda "Na dobre i na złe" nie robi już z tego tematu tajemnicy. I nagle wątek rozwodu i miłosnych porażek poruszyła w nowym numerze miesięcznika "Zwierciadło". Przy okazji zdradziła, jaki ma kontakt z ojcem swojego syna, czyli Wojciechem Błachem. Potwierdziła też naszą informację, że jest znowu zakochana.

Zobacz wideo Paulla po rozstaniu z partnerem, z dnia na dzień trafiła na ulicę

Kamilla Baar mówi o rozwodzie. Zdradziła, co w dzisiejszych czasach niszczy związki

Kamilla Baar jest kobietą, która nie potrafi żyć sama. Jak wyznała w nowym "Zwierciadle", w związkach była od 17 roku życia. Pierwszym mężem aktorki był kolega po fachu, Wojciech Solarz, którego żoną została w 2005 roku. Cztery lata po ślubie małżonkowie nie byli już razem. Kolejnym ukochanym gwiazdy został również aktor - tym razem Wojciech Błach, który od lat wciela się w Wojtka Szulca w "Na Wspólnej". Para w 2011 roku doczekała się syna Brunona. W 2015 roku Baar ułożyła sobie życie z warszawskim prawnikiem. Ich związek trwał siedem lat. Ich rozwód nie był dla Kamilli obojętny.

Rozwiodłam się dwa lata temu i na pewno mocno wpłynęło to na moje życie. Ale nie noszę w sobie żalu. Wychowałam się w pełnej rodzinie, moi rodzice niedawno obchodzili 44. rocznicę ślubu. Marzyłam o miłości romantycznej, bo miałam taki wzór. Teraz wiem, jakie to trudne. Na powodzenie związku wpływa wiele składowych, ale jedna umiejętność wydaje mi się szczególnie cenna - odpuszczanie. Nasze relacje niszczy małostkowość, stawianie na swoim. Doceniłam to, że moje marzenia o miłości romantycznej realizują się w taki skomplikowany sposób. To są dla mnie ważne doświadczenia, mimo  że trudne i chwilami bardzo bolą - powiedziała Kamilla Baar w "Zwierciadle".

Kamilla Baar opowiedziała o relacjach z Wojciechem Błachem i potwierdziła nowy związek

"Wiele kobiet pali za sobą mosty, nie utrzymuje kontaktu z byłymi. A pani?" - zapytała Alina Gutek. To zachęciło Kamillę Baar do opowiedzenia o tym, jak dzisiaj wyglądają jej relacje ze znanym z "Na Wspólnej" Wojciechem Błachem. Ich syn ma 12 lat. - Dbam o wszystkie relacje, i te trudne, i te karmiące. Jak mogę na przykład nie mieć dobrej relacji z tatą mojego syna? Oczywiście zdarzają nam się różnice zdań, ale szanujemy się i ufamy, że zawsze chodzi nam o dobro dziecka. Poza tym Wojtek jest świetnym facetem! W każde urodziny Bruna piszę do niego, że to najcenniejszy prezent - to, że się spotkaliśmy i mamy razem syna - powiedziała aktorka. Przy okazji potwierdziła, że jest w nowym związku, choć nie powiedziała z kim. "Jestem w pięknej relacji" - powiedziała krótko. Przypomnijmy, że według naszych informacji, obecnym partnerem Baar jest Adam Sajnuk. Mężczyzna to aktor, reżyser i dyrektor Teatru WARSawy. Gwiazda nie planuje jednak formalizować z nim związku, co jest nauczką po jej drugim rozwodzie. - Na pewno nie wezmę już ślubu. To jedyne moje postanowienie. Moje wszystkie związki z mężczyznami dużo mnie nauczyły o mnie samej. Ulepszam zatem swój charakter, wierzę w samodoskonalenie - zapewniła Kamilla Baar w "Zwierciadle".

Kamilla Baar i Wojciech Błach na gali magazynu 'Pani'.Kamilla Baar i Wojciech Błach na gali magazynu 'Pani'. Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.