Koniec relacji Julii Dybowskiej i 63-letniego biznesmena? Wymowny komentarz miliardera

W sieci krążą plotki o kryzysie w związku Julii Dybowskiej i 63-letniego teherańskiego miliardera. Ten komentarz mężczyzny nie pozostawia żadnych złudzeń.

Julia Dybowska przyciągnęła uwagę show-biznesu kontrowersyjnym związkiem z teherańskim miliarderem Robertem Tchenguizem. Mężczyzna do tego stopnia był zauroczony influencerką, że zostawił dla niej żonę i dzieci. Od jakiegoś czasu mówi się o poważnym kryzysie, z jakim ma zmagać się para. Atmosferę podgrzał jeden z komentarzy fanów. "Przykro mi, że rozstałaś się z Robertem. Tyle mu pomogłaś" - napisał pod zdjęciem Julii. Teraz na profilu Dybowskiej pojawił się komentarz jej partnera, który powinien nieco rozjaśnić sytuację. Więcej ujęć luksusowego życia Julii Dybowskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Caroline Derpienski o toksycznej relacji z miliarderem: Był to burzliwy związek

To koniec związku Julii Dybowskiej i miliardera? Jest komentarz mężczyzny

Podejrzenia fanów wzbudziło nietypowe zachowanie Julii. Influencerka zazwyczaj chętnie pokazywała wyjazdy ze swoim bogatym mężem, ale od dłuższego czasu na jej profilu próżno szukać zdjęć z miliarderem. Co prawda paparazzi przyłapali zakochanych na wspólnym wyjściu w Wielkiej Brytanii, ale od tego czasu Dybowska pokazuje się raczej sama. Para przestała się również obserwować na Instagramie, a w dzisiejszych czasach może to oznaczać tylko jedno - rozstanie. Naprzeciw plotkom zdaje się wychodzić Robert, który zostawił pod jednym ze zdjęć influencerki wymowny komentarz. "Piękna Julia". Ten krótki komplement wystarczył, by uspokoić większą część fanów. 

 

Jak wyglądały początki relacji Julii Dybowskiej i miliardera? 

Para poznała się w 2018 roku. Uczucie było na tyle silne, że Dybowska bardzo szybko wprowadziła się do rezydencji Roberta w Londynie, w której w dalszym ciągu mieszkała jego żona z dziećmi. - Robert i jego dziewczyna są na czwartym piętrze, a ja jestem na dole z dziećmi. Dzielenie domu rodzinnego z jego dziewczyną, w dodatku tak atrakcyjną, łamie mi serce. Ona jest typem modelki z Instagrama, a ja nie jestem już nawet szczupła – mówiła w wywiadzie dla "Daily Mail" Heather Bird, żona miliardera, która wyraźnie przeżywała rozstanie. ZOBACZ TEŻ: "Polska żywa Barbie" odwiedziła Warszawę. Tak się bawi partnerka miliardera. Szampan, ostrygi i kozaki aż do nieba

Julia Dybowska z partneremJulia Dybowska z partnerem Kryzys w związku Julii Dybowskiej i 63-letniego biznesmena się pogłębia? Miliarder zabrał głos

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.