Smaszcz i Kurzajewski się pogodzili? "Konsekwencje są, jakie są, ale nie żałuję"

Wygląda na to, że relacje Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego złagodniały. "Kobieta-petarda" opowiedziała o swoich przemyśleniach w jednym z wywiadów.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez ponad 20 lat. Choć po rozwodzie wypowiadali się o sobie z szacunkiem, sytuacja zmieniła się, kiedy w życiu Kurzajewskiego pojawiła się Katarzyna Cichopek. Od chwili, kiedy związek prezenterów TVP stał się medialny, "kobieta-petarda" nie szczędziła krytyki pod kątem byłego męża i jego obecnej partnerki. Ostatni wywiad Smaszcz może wskazywać jednak na to, że byłe małżeństwo zakopało topór wojenny. 

Zobacz wideo Marcin Hakiel nie chce pozować z ukochaną na ściance

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski się pogodzili? "Konsekwencje są, jakie są, ale nie żałuję"

Paulina Smaszcz w rozmowie z "Super Expressem" oceniła swoje komentarze w mediach w ostatnich miesiącach. Jak twierdzi, zrobiła dokładnie to, czego chciała i działała w imieniu nie tylko swoim, ale i synów. - Myślę, że osiągnęłam to, co chciałam. Bardzo zawalczyłam o siebie i o moich synów, i o relacje. Uważam, że po 23 latach małżeństwa należy im się, żeby mieli dobre relacje z mamą i z tatą i żeby nikt nie wchodził w ich życie i nie niszczył tego, co do tej pory było zbudowane. O to zawalczyłam - podkreśliła "kobieta-petarda". Smaszcz nie zaprzecza jednak, że jej ostre wypowiedzi przyniosły różnorakie efekty. - Konsekwencje są, jakie są, ale nie żałuję i nie żałowałam nawet przez moment - przyznała.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz Paulina Smaszcz o relacji z Cichopek, KAPiF.pl

Paulina Smaszcz jest szczęśliwie zakochana. Mówi, czym dziś jest dla niej miłość

Smaszcz przyznała także, że jest szczęśliwie zakochana. Podzieliła się swoją definicją miłości, w którym na pierwszym planie jest partnerstwo. - Dla mnie miłość jest partnerstwem, ale w szerokim rozumieniu tego słowa, poprzez lojalność i szacunek, więc ja już tego nie nazywam miłością, ale świadomym partnerstwem. Ja jestem świadoma siebie i mój partner jest świadomy siebie - podkreśliła Paulina Smaszcz.

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Paulina Smaszcz zabrała starszego syna do fryzjera. Postawili na podobne uczesaniaPaulina Smaszcz zabrała starszego syna do fryzjera. Postawili na podobne uczesania Paulina Smaszcz zabrała starszego syna do fryzjera. Postawili na podobne uczesania fot. KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.