Ida Nowakowska nie da synowi prezentów w Wigilię. Ten dzień przeżywa duchowo

Ida Nowakowska wielokrotnie podkreślała, że wiara jest dla niej bardzo ważna. Ostatnio w wywiadzie przyznała, że Wigilię przeżywa w sposób duchowy.

Ida Nowakowska to jedna z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" jednak jest podobno na liście osób, które z zatrudnieniem w TVP prawdopodobnie będą musiały się pożegnać. Jak na razie nie ma jednak oficjalnych informacji, że w najbliższym czasie Nowakowskiej nie zobaczymy w śniadaniówce. To jednak, zdaje się, na razie zeszło na dalszy plan, ponieważ Idę, podobnie jak większość ludzi, pochłonęły obecnie zbliżające się święta Bożego Narodzenia. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska o relacji z Egurrolą: Nie będę mówiła głupot

Ida Nowakowska obchodzi święta w szczególny sposób. Jej synek nie dostanie prezentów

Niedawno gwiazda TVP udzieliła wywiadu tygodnikowi "Dobry Tydzień". Zdradziła w nim wówczas, w jaki sposób ma zamiar spędzić nadchodzący czas. Niespodziewanie przyznała również, że jej dwuletni synek Maxymilian nie otworzy w Wigilię świątecznych prezentów. Wszystko dlatego, że chce mu przekazać świąteczne tradycje.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy oczekiwać na nie razem z synem. Chcemy, aby poznawał tradycję i kulturę, której inspiracją były właśnie święta Bożego Narodzenia. Muzyka, sztuka, roraty i pasterka. Mamy taki zwyczaj, że Wigilia to dzień, który przeżywamy duchowo - opowiadała.

W domu Idy Nowakowskiej nie będzie żadnego prezentu? Co się stanie?

Prezenty będą, tylko że następnego dnia. Zgodnie z amerykańską tradycją. Tata Maxa jest w końcu Amerykaninem, a Ida poznała go podczas studiów aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim. Gwieździe zależy, by synek jej i Jacka Herndona poznał tradycje obojga rodziców.

Pierwszy dzień świąt spędzamy w amerykańskim duchu. Rano otwieramy prezenty, a Jack przygotowuje "american breakfast" – dodała.

Wygląda więc na to, że małżonkowie, którzy są ze sobą już osiem lat, świetnie sobie radzą z łączeniem polskich i amerykańskich tradycji. Ich synek z pewnością w przyszłości to doceni. A zdjęcia Idy Nowakowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.