"Jeden z dziesięciu" zniknie z TVP? Tadeusz Sznuk krótko skwitował zmiany na Woronicza

Wraz z nowym rządem zostają wprowadzone zmiany także w TVP. Stacja ma przestać funkcjonować jako propagandowa tuba jednej partii. Wymieniono już sporą część ekipy. Co dalej z programami rozrywkowymi? Tadeusz Sznuk, prowadzący "Jednego z dziesięciu" przekazał ważną wiadomość widzom.

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" na antenie TVP1 emitowany jest od czerwca 1994 roku i nadal cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Niedawno o programie zrobiło się głośno za sprawą Artura Baranowskiego, który zdobył z trakcie rozgrywki rekordowe 803 punkty, a z powodów technicznych nie dojechał na wielki finał. W roli prowadzącego tego uwielbianego przez pokolenia formatu od lat niezmienne występuje Tadeusz Sznuk. Czy program zniknie z anteny wraz z rewolucją, która ma obecnie miejsce na Woronicza? W najnowszym wywiadzie prezenter zdradził, czy obawia się o losy swojego programu. 

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"

Tadeusz Sznuk obawia się o przyszłość "Jednego z dziesięciu"? Prezenter jasno określił swoje stanowisko

W rozmowie z "Faktem" Tadeusz Sznuk wyjawił, czy obawia się, że prowadzony przez niego teleturniej "Jeden z dziesięciu" w najbliższym czasie zniknie z anteny TVP. -  Nie mam pojęcia. Ja mam umowę z firmą Euromedia, a nie z telewizją. Nie wiem - skomentował Sznuk. Gospodarz programu zdradził, że w planach jest już realizacja kolejnych odcinków i nie otrzymał żadnego sygnału, że to w jakikolwiek sposób miałoby ulec zmianie. Ta wiadomość z pewnością ucieszy wiernych widzów formatu. 

To, co jest pokazywane w tej chwili w telewizji, to są powtórki, ale one są niezależnie od wydarzeń, były planowane. To taki sezon powtórek. My już mamy nagrania na odcinki następne, premierowe. Na razie najbliższa sesja nagrań jest w połowie stycznia. I nikt nam nie mówił, że coś ma się zmienić. Na razie jest bez zmian - podsumował Tadeusz Sznuk w rozmowie z "Faktem".

Tadeusz SznukTadeusz Sznuk fot. kapif.pl

Tadeusz Sznuk śledzi zmiany na Woronicza? Krótko to podsumował

Tadeusz Sznuk wypowiedział się też ostatnio o zmianach, które mają miejsce w  TVP. Prowadzący teleturniej "Jeden z dziesięciu" podkreślił, że nie interesuje się tym, co dzieje się na Woronicza. - Nie śledzę tej sytuacji, nie wiem, kto i co zrobił, nie mam o tym zdania - skwitował krótko w rozmowie z serwisem Onet.

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.