Jakub Rzeźniczak tłumaczy się z wywiadu w "Dzień dobry TVN". Twierdzi, że miał wyglądać inaczej

Jakub Rzeźniczak wyznał internautom, że był kompletnie zaskoczony pytaniami, które w "Dzień dobry TVN" zadał mu Mateusz Hładki. Dziennikarz skupił się m.in. na trudnych tematach z przeszłości piłkarza.

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie udzielili swojego pierwszego, wspólnego wywiadu. Nagranie zarejestrowano w studiu "Dzień dobry TVN", a rozmowę przeprowadził Mateusz Hładki. Ten jednak zaskoczył piłkarza swoimi pytaniami. Takiego obrotu spraw się nie spodziewał. 

Zobacz wideo Magda Stępień mówi, jak teraz wygląda jej życie

Jakub Rzeźniczak reaguje po wywiadzie do "DDTVN". "Pytania całkowicie mnie zaskoczyły"

Jakub Rzeźniczak wyznał na Instagramie, że był zupełnie zaskoczony pytaniami, jakie usłyszał od Mateusza Hładkiego. Z założenia wywiad miał mieć świąteczny, rodzinny charakter. Małżeństwo oczekuje obecnie narodzin pierwszego dziecka. Dziennikarz TVN przez dużą część rozmowy pytał jednak o śmierć syna piłkarza, niemoralne zachowania z przeszłości, hejt ze strony internautów. Oburzony Rzeźniczak wyjawił, że zabronił przedstawicielom programu publikowania części rozmowy. 

Mieliśmy to zamieścić wcześniej. Zgodziliśmy się na ten wywiad tylko pod warunkiem, że tematy z mojej przeszłości nie będą poruszane. Pytania redaktora TVN całkowicie mnie zaskoczyły. Zresztą zaskoczyły też wydawcę programu. Powinienem na nie nie odpowiadać, moje zmieszanie i zaskoczenie było ogromne i powiedziałem niestety, jak jest. Zaraz po jego zakończeniu wyraziliśmy swoje odczucia redaktorowi Hładkiemu. Zabroniliśmy "DDTVN", by części wywiadu, gdzie znów wraca się do przeszłości, były gdziekolwiek publikowane" - napisał Jakub Rzeźniczak.

Paulina Rzeźniczak po wywiadzie w "DDTVN". "Zostaliśmy po prostu zaatakowani"

Na temat niefortunnej rozmowy wypowiedziała się także Paulina Rzeźniczak. Celebrytka tuż po nagraniu zarejestrowała filmik, na którym we łzach wyznała, że to było dla niej traumatyczne przeżycie. "Jesteśmy w wielkim szoku, miał być to nasz pierwszy wspólny wywiad: o nas, o tym co się dzieje u nas dobrego. Zostaliśmy po prostu zaatakowani, jest mi bardzo przykro, ponieważ te wszystkie rzeczy, które się wydarzyły, były bardzo ciężkie dla nas i dla innych osób, które były w tym wywiadzie poruszone. Nie wiem, co powiedzieć, po prostu czuję, że muszę to nagrać, dlatego że nie chcę ani ja, ani Kuba, ani nasze przyszłe dziecko... nie chcemy znowu tego wszystkiego przeżywać i wracać do tego. Miał być to fajny świąteczny wywiad, nie wiem, dlaczego się tak wydarzyło. Jest mi strasznie przykro" - wyznała Paulina Rzeźniczak. 

Paulina RzeźniczakPaulina Rzeźniczak Paulina Rzeźniczak, instagram.com/@paulina_rzezniczak

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.