Marcin Hakiel oczekuje trzeciego dziecka? Jasna odpowiedź

Związek Marcina Hakiela i jego nowej ukochanej ma się jak najlepiej. Jak się okazuje, tancerz ma wobec niej bardzo poważne plany.

Marcin Hakiel od niedawna spotyka się z nową partnerką, Dominiką. Tancerz pozostał wierny temu imieniu, bo jego poprzednia dziewczyna nazywała się tak samo. Nowa ukochana tancerza już zdążyła poznać jego dzieci, ale jak twierdzą znajomi pary, zakochani nie chcą się z niczym śpieszyć. "On nie ukrywa, że pragnie sobie ułożyć życie, mieć spokój, fajną rodzinę, ciepły dom i bezpieczne miejsce, do którego będzie wracał jak na skrzydłach. Zakochani chcieliby wyjechać tylko we dwoje, ale na to jeszcze przyjdzie pora. Teraz skupiają się na pracy i sobie" - wyznała osoba z otoczenia pary w rozmowie z "Twoje Imperium". Wygląda jednak na to, że sytuacja nabrała tempa. Na horyzoncie pojawił się temat dzieci. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Marcin Hakiel zaskoczył odpowiedzią na temat powiększenia rodziny. Planuje trzecie dziecko?

Marcin Hakiel od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek spotykał się już z dwiema kobietami. Aktualna partnerka tancerza, Dominika, w porównaniu do poprzedniej nie boi się pokazywać twarzy i pojawia się z nim na publicznych eventach. Para nie szczędzi sobie czułości i od razu widać, że czują się doskonale w swoim towarzystwie. Ciekawość fanów sięga zenitu i zastanawiają się, czy to kolejna przelotna relacja, czy Hakiel planuje z partnerką przyszłość. Jeden z internautów zapytał tancerza, o to czy zamierza sformalizować ten związek. Na tym nie koniec, bo padło też pytanie o plany powiększenia rodziny. Takie pytania zazwyczaj odbierane są jako nietaktowne i zbyt ingerujące w prywatne życie gwiazd, ale wygląda na to, że Hakiel jest w szampańskim nastroju i postanowił od razu odpowiedzieć. "Im więcej dzieci, tym więcej zabawy!" - wypalił. Ta deklaracja jednoznacznie sugeruje, że jego relacja z Dominiką robi się naprawdę poważna. Czekamy na dalszy rozwód wydarzeń. Więcej zdjęć pary znajdziesz w galerii na górze strony.

Marcin HakielMarcin Hakiel fot. Instagram.com/marcinhakiel

Nowa partnerka Hakiela chętnie udziela wywiadów. "Cieszę się, że mogłam tam być razem z nim"

Nowa ukochana Marcina Hakiela w porównaniu do jego poprzedniej partnerki, która za wszelką cenę chciała ukryć swoją tożsamość, jest niezwykle otwarta i chętnie udziela wywiadów. Podczas jednego z pierwszych publicznych wyjść pary znalazła chwilę, aby podzielić się swoimi odczuciami. - Miałam lekką tremę, ale zostałam ciepło przyjęta. To był wieczór Marcina, więc skupiła się na jego sukcesie. Cieszę się, że mogłam tam być razem z nim - podkreśliła w rozmowie z "Twoje Imperium". Marcin Hakiel równie chętnie pokazuje zdjęcia ukochanej. Niedawno udostępnił jej zdjęcie zrobione prosto z łóżka i pokazał partnerkę bez makijażu. Więcej przeczytasz tutaj

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.