Kuba Wojewódzki ma nowego wroga. Maciej Kawulski nie miał litości. Nazywa go "kłamczuszkiem"

Kuba Wojewódzki zdaje się ma nowego wroga na horyzoncie. Jakiś czas temu dziennikarz skrytykował twórczość Macieja Kawulskiego. Teraz reżyser ogryzł mu się w najnowszym wywiadzie. Ale ostro!

Maciej Kawulski rozgłos zyskał jako współzałożyciel polskiej federacji sztuk walki KSW. W pewnym momencie swojego życia zapragnął jednak czegoś bardziej kreatywnego i został... reżyserem. Na swoim koncie ma takie produkcje jak "Underdog" i "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", a niedługo premierę będzie miała nowoczesna wersja "Akademii pana Kleksa".

Zobacz wideo Sprawdzamy stosunek jakości do ceny w restauracji Kuby Wojewódzkiego

Maciej Kawulski ostro o Kubie Wojewódzkim. Będzie beef roku?

Ostatnio Maciej Kawulski, w związku z promocją filmu, udzielił wywiadu podcasterowi - Żurnaliście. Reżyser ostro zareagował na krytyczne słowa wobec swojej twórczości, których miał użyć Kuba Wojewódzki. W odpowiedzi użył również mocnych słów wobec dziennikarza. Po pierwsze, uznał, że "samozwańczy król TVN-u" wcale nie ma aż tak dużych dokonań dziennikarskich. Po drugie zaś, zasugerował, że Wojewódzki szpanuje samochodem, który nie jest jego i ma w ten sposób podrywać młode dziewczyny.

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, czy facet, który nie zrobił w życiu nic poza podrywaniem zbyt młodych dziewczyn na pożyczone Lamborghini i właśnie napisał 400 stron książki na swój własny temat i ma własną biografię, i on mówi mi, że ja zrobiłem za długi film? - dopytywał retorycznie.

Kuba Wojewódzki kłamał? Słowa Macieja Kawulskiego dają do myślenia

Krytyka wobec dziennikarza to jednak nie wszystko. Kawulski poszedł o krok dalej. Reżyser uważa, że Wojewódzki nagina rzeczywistość (albo raczej ją koloryzuje), przekonując, że się znają. Jak się okazuje, panowie nie tylko nie są kolegami, ale mieli nawet nigdy dłużej nie rozmawiać. A więcej zdjęć Macieja Kawulskiego i Kuby Wojewódzkiego znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Po pierwsze, nie jest jego żadnym kumplem, a już kilka razy to mówił, że jest kłamczuszkiem małym, bo już kilka razy słyszę, w jakiś wywiadach, że "rozmawiałem z Maćkiem". Nigdy ze mną nie rozmawiał, podałem mu dwa razy grabę u mnie na gali, w związku z czym nie jesteśmy kumplami, więc cytowanie, że ze mną rozmawiał, jest takie sobie - ocenił.

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.