Blanka Lipińska o nowej wizji Polski. Odniosła się do słów Kaczyńskiego o "niemieckim agencie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Blanka Lipińska życzy powodzenia Donaldowi Tuskowi, który po raz trzeci został premierem. W rozmowie z nami opowiedziała o swojej wizji nowej Polski, a także krótko skomentowała ostatnie słowa Jarosława Kaczyńskiego, które wywołały u niektórych oburzenie.

Z nowej funkcji Donalda Tuska cieszy się wiele gwiazd. Wśród znalazła się także Blanka Lipińska, która z nadzieją patrzy w przyszłość. 11 grudnia przeszedł do historii ze względu na brak wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego i jednoczesne ogłoszenie Donalda Tuska premierem. Tego dnia nie zabrakło także kontrowersji. Niespodziewanie z mównicy przemówił Jarosław Kaczyński, który jasno zaznaczył swoją niechęć do nowego premiera. - Nie wiem, kim byli pana dziadkowie, ale wiem jedno - pan jest niemieckim agentem - powiedział przewodniczący PiS-u. Marszałek Hołownia musiał skomentować ten incydent. - Dziwne są tego rodzaju obelgi, rzucane w takim dniu i w takim momencie - powiedział. Tę kwestię poruszyliśmy także z autorką bestsellerów podczas ostatniego pokazu Macieja Zienia.

Zobacz wideo Lipińska szczerze o nowej wizji Polski

Blanka Lipińska mówi, czego chciałaby dla Polski. Poruszyła temat Tuska i Kaczyńskiego

Autorka "365 dni" sama przyznała, że ma w głowie nieco utopijną wizję Polski. - Szwajcaria jest genialnym przykładem demokracji. Oni tam mają na wszystko referendum. Życzyłabym, żeby u nas tak było - oznajmiła w rozmowie z nami. Jakie ma oczekiwania wobec nowego premiera? - Bardzo chętnie będę się przyglądać temu, co robi pan Donald Tusk i nie ukrywam, że będę bardzo kibicować  zarówno jemu, jak i całemu jego rządowi - powiedziała Lipińska. Co z kolei sądzi o szokującej wypowiedzi Kaczyńskiego? - Ja sama byłam nazywana na milion sposobów... - zaczęła autorka bestsellerów. Była niemile zaskoczona, że te słowa padły ze strony lidera Prawa i Sprawiedliwości. 

Mógłby to być temat rzeka, ale, że ja się na tematy polityczne nie wypowiadam, to tu postawię kropkę - zakończyła wymownie Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska o nowej PolsceBlanka Lipińska o nowej Polsce KAPiF.pl

Blanka Lipińska ostatnio skomentowała fryzurę żony znanego polityka. Kogo porównała do Nicka Cartera?

Stylizacje i fryzury Agaty Dudy wielokrotnie wzbudzały zainteresowanie mediów. Blanka Lipińska również bacznie przyjrzała się włosom pierwszej damy, co można było zauważyć na Instagramie. Przylizaną fryzurę Dudy z przedziałkiem na środku porównała do stylizacji włosów Nicka Cartera z Backstreet Boys. "Ja tu czuję inspirację" - oznajmiła humorystycznie Lipińska. Po zdjęcia influencerki zapraszamy do galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.