Kamilla Baar przez lata ukrywała drugi rozwód i nowy związek. Prawda właśnie wyszła na jaw [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wydawało się, że Kamilla Baar wiedzie od lat szczęśliwe życie u boku Piotra Kochańskiego. Nic bardziej mylnego. Plotek dowiedział się, że gwiazda "Na dobre i na złe" od prawie trzech lat ukrywała rozwód z drugim mężem. Co więcej, dziś jest w kolejnym związku. Znamy szczegóły i mamy komentarz jej menedżera.

Kamilla Baar w 2015 roku wzięła ślub w Lizbonie z Piotrem Kochańskim. Od tego czasu w mediach można było przeczytać wzmianki o jej szczęśliwym związku z prawnikiem. Ostatnie publikowano jeszcze kilka miesięcy temu. Tymczasem Plotek dowiedział się, że drugie małżeństwo serialowej Hany Goldberg z "Na dobre i na złe" należy już do przeszłości. Aktorka przez ostatnie lata ukrywała ten fakt. Dziś ma być w szczęśliwym związku z kolegą z pracy.

Zobacz wideo Sebastian Fabijański umiałby żyć w otwartym związku? Zaczął dywagować...

Szczegóły drugiego rozwodu Kamilli Baar

Zanim Kamilla Baar związała się z Piotrem Kochańskim, miała już na koncie jedno małżeństwo i kilkuletni związek. Pierwszym mężem aktorki był kolega po fachu, Wojciech Solarz, którego żoną została w 2005 roku. Widzowie mogą kojarzyć go między innymi z serialu "Barwy szczęścia", "O mnie się nie martw" i "Wojenne dziewczyny". Cztery lata po ślubie małżonkowie nie byli już razem. Kolejnym ukochanym gwiazdy został również aktor - tym razem Wojciech Błach, który od lat wciela się w Wojtka Szulca w "Na Wspólnej". Para w 2011 roku doczekała się syna Brunona. W 2015 roku Baar ułożyła sobie życie z Piotrem Kochańskim. Ich związek trwał siedem lat i jest przeszłością od dawna.

Skontaktowaliśmy się z Piotrem Kochańskim. Odmówił komentarza, ale nie zaprzeczył naszym informacjom o ich rozwodzie. Dostaliśmy za to obszerny komentarz w tej sprawie od naszego informatora. 

Kamilla i Piotr nie są już razem od dawna. Rozwiedli się w marcu 2021 roku bez orzekania o winie, kłótni i wojen. Nie szli z tym do mediów, chociażby przez wzgląd na dawne czasy i wzajemny szacunek. Im nie zależy na rozgłosie. Każde z nich ułożyło sobie życie na nowo i nie rozpamiętuje tego, co było. On jest od prawie roku w szczęśliwym związku, ona też ma od jakiegoś czasu nowego partnera - mówi nieoficjalnie nasz informator z otoczenia aktorki.

Kamilla Baar z Piotrem Kochańskim.Kamilla Baar z Piotrem Kochańskim. Kamilla Baar i Piotr Kochański wzięli rozwód. Fot. Kapif.pl

Nowy związek Kamilli Baar. Związała się z kolegą z teatru

Plotek dowiedział się, że Kamilla Baar po tym, jak zakończyło się jej małżeństwo z prawnikiem, znowu znalazła szczęście u boku nowego ukochanego. Jej kolejny mężczyzna - tak jak dwójka jej poprzednich partnerów - jest artystą. Według naszych informacji aktorka jest teraz w związku z Adamem Sajnukiem. Mężczyzna jest aktorem, reżyserem i dyrektorem Teatru WARSawy. Reżyserował np. sztukę "Judasz" z udziałem Kamilli Baar. Aktorka, pytana przez nas o komentarz, skierowała nas do swojego menadżera. - Mogę potwierdzić informację, że Kamilla Baar prawie trzy lata temu rozwiodła się z panem Piotrem Kochańskim. Jednocześnie chcę dodać, iż w najbliższy piątek odbędzie się premiera spektaklu "Matka i dziecko" z udziałem Kamilli Baar i w reżyserii Adama Sajnuka, z którym to aktorka pracuje na scenie po raz kolejny - powiedział Plotkowi agent gwiazdy, Maciej Gajewski.

Kamilla Baar na ściance.Kamilla Baar na ściance. Agent Kamilli Baar potwierdził jej drugi rozwód. Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.