Natalia Kukulska w szkole wpadła w złe towarzystwo. Jej chłopak targnął się na swoje życie

Natalia Kukulska w jednym z wywiadów otworzyła się na temat okresu dorastania. Wokalistka przechodziła trudny okres buntu i wpadła w nieodpowiednie towarzystwo. Związała się z chłopakiem z poważnymi uzależnieniami, który targnął się na swoje życie.

Natalia Kukulska miała tylko cztery lata, kiedy straciła mamę. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku. O godzinie 11:15 samolot lecący z Nowego Jorku do Warszawy rozbił się w pobliżu lotniska Okęcie i wszystkie osoby znajdujące się na pokładzie zginęły na miejscu. Po tragicznej śmierci artystki Natalię wychowywała babcia oraz jej tata, Jarosław Kukulski. Wokalistka w podkaście u Żurnalisty wyznała, że w okresie dorastania dała nieźle popalić swojemu ojcu. Głównie przez nieodpowiednie grono znajomych, którzy mieli poważne problemy z uzależnieniem od narkotyków. - Byłam bardzo niepokorna i bardzo nie chciałam słuchać mojego taty, że to nie jest dobre towarzystwo. Byłam szalona. To było krótkie, ale intensywne - podkreśliła. W trakcie rozmowy Kukulska podzieliła się też bardzo osobistym wyznaniem dotyczącym jednej z jej pierwszych miłości.

Zobacz wideo Natalia Kukulska z dumą opowiada o dzieciach. Wkrótce czeka ją rozłąka z córką

Natalia Kukulska wspomniała dawną miłość. "Skończył bardzo marnie, bo były bardzo grube narkotyki"

Natalia Kukulska w podkaście u Żurnalisty opowiedziała o jednej ze swoich miłości z wczesnych czasów szkolnych. Chłopak, w którym zakochała się w szkole podstawowej, miał poważne problemy z uzależnieniem od narkotyków. Natalia Kukulska spotykała się z nim na przekór ojcu, który nie akceptował jej wyboru. Zbiegło się to też z czasem jej nastoletniego buntu. Artystka wyznała podczas rozmowy u Żurnalisty, że jej dawna sympatia targnęła się na własne życie.

Mój chłopak z podstawówki, nie ma go na tym świecie. Skończył bardzo marnie, bo były bardzo grube narkotyki, ostatecznie popełnił samobójstwo. Oczywiście to było wiele lat temu, jak on był moim chłopakiem, bo to była ostatnia klasa podstawówki - wyznała Kukulska.

Natalia Kukulska wplątała się w nieodpowiednie towarzystwo. "To była bardzo duża pułapka"

Natalia Kukulska, Michał DąbrówkaNatalia Kukulska, Michał Dąbrówka fot. kapif.pl

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

Pod TYM LINKIEM znajdziesz więcej informacji, jak pomóc sobie lub innym, oraz kontakty do organizacji pomagających osobom w kryzysie i ich bliskim.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.