Janusz Rewiński zasłynął w "Kilerze". Odciął się od mediów. Miał powód

Janusz Rewiński zdobył serca widzów głównie z powodu roli Stefana "Siary" Siarzewskiego. Od pewnego czasu aktor jednak unika życia medialnego. Ma ku temu konkretny powód.

Satyryk, aktor oraz były poseł Polskiej Partii Przyjaciół Piwa zdobył wielu fanów. Szczególnie wskutek działalności aktorskiej. Janusz Rewiński zagrał bowiem w takich produkcjach jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "Tygrysy Europy" czy "Zmiennicy". Zdobył dzięki wspomnianym filmom wielu fanów, którzy obecnie ciekawią się tym, co słychać u lubianego aktora. Nie widać go bowiem na eventach branżowych. Dlaczego aktor usunął się z mediów?

Zobacz wideo Maciej Stuhr szczerze o ojcu

Janusz Rewiński odsunął się od życia medialnego. Przyznaje, że jest samotnikiem

- Wraz z upływem czasu czuję coraz mniejszą potrzebę kontaktu z ludźmi, znajomymi i nieznajomymi. Nie szukam nowych znajomości, chyba jestem już samotnikiem. Bardzo dobrze się czuję sam. W tym wieku na szczęście nie potrzebuję kontaktu z rodziną. Moi synowie mnie nie widzą miesiącami. Im to nie jest potrzebne i ja im nie jestem potrzebny - wyznał aktor w "Szykownych rozmowach" na kanale na Youtubie Witolda Gadowskiego. Co więcej wiadomo o życiu codziennym aktora? Spokój i radość odnalazł poza miastem, a dokładniej nieopodal Mińska Mazowieckiego, gdzie prowadzi gospodarstwo rolne. - Na 12 hektarach ziemi mam las, stawy rybne, łąki i pastwiska. Hoduję cztery konie, dziesięć owiec, cztery kozy, kury i kaczki. Koszę łąki, suszę siano, wycinam gałęzie, zabezpieczam sobie opał, drewno na zimę - wspominał w rozmowie z serwisem WP. Wyprowadzka na wieś została wytłumaczona przez aktora następująco:

Dlaczego wyprowadziłem się na wieś? Mam w genach kozackość, chcę być wolny. Moja kariera to przypadek - wyznał dla portalu Shownews.

Janusz Rewiński odsunął się od mediówJanusz Rewiński odsunął się od mediów fot. KAPiF.pl

Janusz Rewiński krótko o swoich dzieciach. Doczekał się dwóch synów

Co więcej wiadomo o rodzinie Rewińskiego? Aktor jest mężem Iwony Biernackiej, z którą doczekał się dwóch synów - Jonasza i Aleksandra. Pierwszy z nich spełnienie znalazł w dziennikarstwie, zaś drugi w śpiewie. Pracuje bowiem jako śpiewak operowy. Rewiński we wspomnianym wywiadzie w "Szykownych rozmowach" zdradził nieco więcej o swoich dzieciach. - Mój starszy syn ma 40 lat, młodszy 32. (...) Nie umiem powiedzieć, nie wiem. Ja nie widzę żadnego podobieństwa, niech ktoś się doszukuje - oznajmił aktor. Po jego zdjęcia zapraszamy do galerii na górze strony.

Janusz Rewiński odsunął się od mediówJanusz Rewiński odsunął się od mediów fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA