Fashion Awards 2023. Pamela Anderson na czerwonym dywanie bez makijażu. Amal Clooney cała na złoto. Wygrał przepych

Fashion Awards 2023 nie obyło się bez gorących nazwisk i niecodziennych stylizacji. Największą uwagę przykuły Pamela Anderson i Amal Clooney. Panie nie miały sobie równych.

Fashion Awards to gala, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zjawiają się na niej największe gwiazdy, które prześcigają się w biegu o najlepszą stylizację. W tym roku event odbył się w kultowym Royal Albert Hall. British Fashion Council wyróżnił prawdziwe ikony mody. Tym razem największą uwagę fotoreporterów przykuły dwie panie - Pamela Anderson i Amal Clooney. Aktorka znana ze "Słonecznego patrolu" postawiła na brak makijażu. Trzeba przyznać, że nie miała sobie równych. Clooney natomiast zachwyciła błyskiem i dopracowanym do perfekcji lookiem.

Zobacz wideo Pamela Anderson opowiedziała o swoim życiu w dokumencie Netflixa

Pamela Anderson na Fashion Awards 2023 w wersji saute. Nie miała sobie równych

Pamela Anderson już jakiś czas temu dołączyła do grona kobiet, które stawiają na naturalność. Aktorka nie boi się wyjść z domu bez makijażu i często wybiera takie rozwiązanie. Nie inaczej było podczas tegorocznej gali Fashion Awards w Londynie. Gwiazda "Słonecznego patrolu" zaprezentowała się całkiem sauté. Brak makijażu podkreśliła wyjątkowo minimalistyczna stylizacja. Anderson postawiła na biały total look. Luźny, nonszalancki garnitur prezentował się naprawdę dobrze. W zestawieniu z pudełkowym topem nabrał wpisującego się w obecne trendy charakteru. Na uwagę zasługuje również brak biżuterii. Minimalizm wygrał.

Pamela Anderson bez makijażuPamela Anderson bez makijażu Fot. East News

Amal Clooney w złocie. Tutaj przepych zagrał główną rolę

Małżonka George'a Clooneya postawiła typowy dla siebie styl, w którym czuje się bezpiecznie. Adwokatka specjalizująca się w prawach człowieka pokusiła się o bardzo bogato zdobioną kreację. Suknia z powłóczystym trenem świetnie podkreśliła jej sylwetkę. Do tego te cekiny. W blasku fleszy wyglądały fenomenalnie. Jedynym dodatkiem okazała się niewielka torebka w formie puzderka. Fason ten obecny jest na czerwonych dywanach od lat i wciąż sprawdza się naprawdę dobrze. Amal wykończyła całość wyraźnym, lecz nie rzucającym się w oczy makijażem. Stylizację dopełniły eleganckie fale w stylu glamour. Więcej zdjęć gwiazd, które pojawiły się na gali, znajduje się w galerii.

Amal Clooney w złotej kreacjiAmal Clooney w złotej kreacji Fot. East News

Więcej o:
Copyright © Agora SA