Gala charytatywna "Cała Polska czyta dzieciom". Sokołowska dopasowuje fryzury do stylizacji. Racewicz jak diwa

W sobotę 2 grudnia w Warszawie odbyła się uroczysta gala charytatywna "Cała Polska czyta dzieciom" istniejącej od 1998 roku fundacji ABCXXI. Wśród zaproszonych nie zabrakło znanych osób. Na wydarzeniu pojawiła się Katarzyna Sokołowska. Jurorka "Top Model" postawiła na minimalizm w eleganckim wydaniu.

Charytatywna gala "Cała Polska czyta dzieciom" organizowana jest cyklicznie od lat. Fundacja ABCXXI, która ją organizuje, stawia sobie za cel "wspieranie zdrowia psychicznego, umysłowego i moralnego dzieci i młodzieży". Kampanię zachęcająca najmłodszych do spędzania czasu na czytaniu książek aktywnie wspierają celebryci, których nie mogło zabraknąć na wydarzeniu. To odbyło się 2 grudnia w Warszawie. Nie zabrakło gwiazd i wyszukanych stylizacji. Kto wypadł najlepiej? 

Zobacz wideo Horodyńska oceniła stylizacje Anny Lewandowskiej z Wenecji. Pojawił się "zgrzyt"

Gwiazdy na charytatywnej gali. Sokołowska w innej fryzurze. Racewicz jak diwa 

Podczas uroczystej gali charytatywnej pojawiło się mnóstwo polskich sław i to w bardzo eleganckich kreacjach. Uwagę zwróciła zwłaszcza Katarzyna Sokołowska. Reżyserka pokazów i jurorka "Top Model" tym razem postawiła na minimalizm i założyła długi czarny płaszcz, który połączyła z klasycznymi szpilkami w pasującym kolorze. Dopełnieniem był makijaż w jesiennej tonacji i inne włosy. Na finale "Top Model" jurorka pozowała z dłuższymi pasmami, w których bardzo jej do twarzy. Więcej na ten temat TUTAJ. Tym razem postawiła na mocno wygładzony przód. Do tego dobrała złote kolczyki i modną torebkę do ręki. Co uważacie o takim połączeniu? Więcej zdjęć Katarzyny Sokołowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Gwiazdy na charytatywnej gali. Sokołowska w innej fryzurze. Racewicz jak divaGwiazdy na charytatywnej gali. Sokołowska w innej fryzurze. Racewicz jak diva Gwiazdy na charytatywnej gali. Sokołowska w innej fryzurze. Fot. Kapif

Na wydarzeniu pojawiła się także Joanna Racewicz. Dziennikarka zdecydowała się na mocno dopasowaną do ciała kreację. Jej suknia elegancko układała się przy ziemi i miała rozcięcie po boku, sięgające połowy uda. Bufiasta góra kreacji także przyciągała wzrok. Prezenterka zestaw podkręciła dodatkami w postaci kolczyków i bransoletki z kwiatem, tworząc bardzo oryginalny look. Nie była sama i tego wieczora mogła liczyć na męskie towarzystwo. Więcej zdjęć w galerii. Na uwagę zasługuje także kreacja Ewy Minge. Zdecydowanie na ściance królowała czerń, w której także pojawiła się Minge. Projektantka doskonale prezentowała się w czarnej sukni sięgającej kostek, zdobionej koronką przy dekolcie i rękawach. To dzięki szerokim rękawom cała stylizacja wyglądała niesztampowo. Kropką nad "i" były klasyczne szpilki. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA