Woźniak-Starak klasycznie, a Wieniawa kolorowo podczas pierwszego castingu w "Mam talent!". Oto ich stylizacje

"Mam talent!" powraca. W 15. edycji zobaczymy między innymi Julię Wieniawę i Agnieszkę Woźniak-Starak, który pokazały się w kontrastujących kreacjach podczas pierwszego castingu programu. Chcecie zobaczyć, jak wyglądały?

Nowa odsłona talent show jest prowadzona przez nowy duet. Posadę w programie otrzymali Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. W jury zobaczymy z kolei jak zwykle Agnieszkę Chylińską, ale w towarzystwie Julii Wieniawy oraz Marcina Prokopa. Są już zdjęcia z pierwszego castingu formatu. Sprawdźcie, jak wyglądały gwiazdy.

Zobacz wideo Wieniawa o tajemniczym telefonie od Górniak

Woźniak-Starak postawiła na luz. Wieniawa z kolei niczym gwiazda estrady 

Dziennikarka przeważnie widywana jest w eleganckich, kobiecych kreacjach. Podczas pierwszego castingu "Mam talent!" pokazała się jednak w nieco luźniejszym wydaniu. Założyła sweter z subtelnym dodatkiem w postaci róży, do tego jeansy z luźną nogawką i sportowe obuwie. W takim looku wciąż wyglądała promiennie i poniekąd młodzieżowo. Jak z kolei wyglądała Julia Wieniawa, nowa jurorka w show? Aktorka i wokalistka postawiła na "odjazdowy" look, na który składały się jaskrawa kurtka, luźne jeansy, biały top oraz charakterystyczna srebrna ozdoba we włosach. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Julia Wieniawa na planie 'Mam talent!'Julia Wieniawa na planie 'Mam talent!' Julia Wieniawa na planie 'Mam talent!'. Fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska zjawiła się za to w oversizowej koszulce i połyskujących legginsach. Panowie, czyli Marcin Prokop i Jan Pirowski, połączyli elegancję z luzem. Wybrali marynarki, prowadzący dobrał do niej jeansy, nowy juror spodnie w pasy. Wszystkim humory dopisywały i widać, że każdy z nich cieszy się z kolejnego projektu. Jesteście ciekawi, jak sobie poradzą?

Jan Kliment miał problemy ze zmianami w "Mam talent!"

Jakiś czas temu głośno było o tym, że Jan Kliment, który wcześniej zasiadał w jury programu, miał krytycznie ocenić wybór Julii Wieniawy. Do sytuacji pomiędzy nimi odniosła się mama aktorki, o czym przeczytacie TUTAJ. Także widzowie nie byli przekonani, czy jest ona odpowiednią osobą na to stanowisko. ZOBACZ: Internauci podzieleni co do Julii Wieniawy w "Mam talent!". "Powiew świeżości" vs. "Nie będę oglądać". Wcześniej mówiło się o tym, że tancerz miał mieć żal do produkcji, że go zwolniła. Miał nadzieję, że mimo wszystko stanie się inaczej i ponownie otrzyma propozycję udziału w show TVN. Jak już wiemy, tak się nie stało.

Więcej o:
Copyright © Agora SA