Anna Mucha pokazała córkę. Z gratulacjami pośpieszyła Kisio

Anna Mucha opublikowała w mediach społecznościowych filmik, na którym znalazła się jej córka. Widok wywołał niemałe zamieszanie w sieci, ponieważ aktorka nieczęsto chwali się swoimi dziećmi. Z gratulacjami pospieszyła Kisio.

Anna Mucha to z całą pewnością jedna z tych kobiet, którym nie brakuje pewności siebie. Aktorka często w bardzo otwarty sposób wyraża swoje poglądy i z reguły nie gryzie się w język. Nierzadko można zobaczyć ją także  w zwracających uwagę, podkreślających sylwetkę, stylizacjach. Mucha lubi podkreślać swoją kobiecość i trzeba przyznać, że wychodzi jej to doskonale. Aktorka ceni sobie jednak prywatność. Szczególnie jeśli chodzi o pokazywanie w mediach społecznościowych swoich dzieci. Tym razem celebrytka postanowiła pokazać światu swoją córkę i wywołała tym niemałe zamieszanie. Powód okazał się niecodzienny.

Zobacz wideo Niewiarygodne, po co Anna Mucha zatrudniła specjalną ekipę

Anna Mucha pokazała córkę na Instagramie. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy

Na instagramowym koncie Anny Muchy zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą postu, który opublikowała. Aktorka pokazała swoim fanom córkę. Zdjęcie w zaledwie cztery godziny od publikacji zdobyło prawie cztery tysiące polubień. Pojawiło się pod nim także sporo komentarzy. Na wyjątkowo ciepłe słowa zdobyła się nawet Aleksandra Kisio. "Aniu, wszystkiego najlepszego dla młodej, pięknej kobiety" - napisała koleżanka po fachu.

Mniej więcej o tej porze, dwanaście lat temu przyszedł na świat człowiek, który zmienił moje życie… Moja miłość, moja duma, moje wszystko! Moje dziecko! Chwalę się bo i tak za mało się nimi chwalę! Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu  - napisała na swoim instagramowym koncie Anna Mucha.
 

Anna Mucha pochwaliła się córką. W dniu jej urodzin zamieściła przepełniony emocjami wpis

Urodziny córki okazały się dla Anny Muchy doskonałym momentem na zamieszczenie wzruszającego postu. Aktorka ze związku z Marcelem Sorą ma dwójkę dzieci. Stefanię i Teodora. Między rodzeństwem są trzy lata różnicy wieku. Mucha przez lata pozostawała w nieformalnym związku z Kubą Wojewódzkim, lecz od dłuższego czasu jest szczęśliwa u boku innego mężczyzny, z którym tworzy zgrany duet. Od 2020 roku gwiazda polskiego kina jest partnerką Jakuba Wonsa.

Anna MuchaAnna Mucha KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.