Michał Szpak osiągnął wiek chrystusowy. Świętował w stroju... apostoła [ZDJĘCIE]

Michał Szpak właśnie skończył 33 lata. Urodziny zbiegły się z premierą jego nowego albumu, nad którym pracował aż cztery lata. Ta płyta będzie prawdziwym oczyszczeniem.

Michał Szpak rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w programie "X Factor" w 2011 roku, gdzie zajął drugie miejsce. Jego sceniczne stroje i charakteryzacje od zawsze wzbudzają ogromne emocje, o czym świadczy zainteresowanie mediach. W ostatniej rozmowie z "Żurnalistą" muzyk wspomniał o tym, że nie wyklucza przeprowadzenia w przyszłości operacji korekty płci. - Może się okaże, że pojadę do Tajlandii, zrobię sobie cycki i będę Michaliną? Mam totalną potrzebę eksploracji. Porównam to niefortunnie do Michaela Jacksona. Zmienił siebie, stał się innym człowiekiem. Jedna część mnie bardzo się do tego wyrywa. Połowa. Druga połowa mówi mi: "Spokojnie. Przemyśl to. Na pewno tego chcesz? Bo to proces nieodwracalny" - wyznał. Kontrowersyjny wokalista 26 listopada obchodził urodziny. Michał Szpak właśnie skończył 33 lata. Świętował w wyjątkowy sposób.

Zobacz wideo Jak trenuje Michał Szpak? Już wiemy. Tak buduje kondycje na sceniczne popisy

Michał Szpak w 33. urodziny urządził wieczerze. Wyglądał jak Jezus

Michał Szpak z okazji swoich 33. urodzin urządził prawdziwą wieczerzę. Na Instagramie udostępnił zdjęcie z tego wyjątkowego wieczoru. Sam odział się w złote szaty Chrystusa i podjął swoich gości suto zastawionym stołem przy blasku świec. "Wiek zobowiązuje" - skomentował jeden z fanów wokalisty. Artysta wykorzystał tę okazję do wspomnienia o nowym albumie zatytułowanym "Nadwiślański mrok". "Najbardziej osobisty, odarty z fałszu, gęsty, krzykliwy, smutny, pełen ekstazy, muzycznie soczysty awangardowy, samotny" - napisał o krążku Szpak na Instagramie. Zdjęcie Szpaka w stroju apostoła znajdziecie na dole strony.

Chrystusowe 33. W ten nowy etap wchodzę z marzeniem na dłoni pt. Nadwiślański Mrok - napisał na Instagramie.

Michał SzpakMichał Szpak fot. kapif.pl

Michał Szpak pokazał się w stroju Adama. "Zjawiskowo pan wygląda"

"Najbardziej osobisty, obdarty z fałszu, gęsty, krzykliwy, smutny, pełen ekstazy, muzycznie soczysty awangardowy, samotny 24.11.2023" - oznajmił Michał Szpak w jednym z wpisów zapowiadających nową płytę. Post opatrzył zdjęciem, na którym widzimy go ubrań, w połyskującej masce i pasującej do niej paznokciach. Możemy dostrzec ponadto muskulaturę wokalisty oraz jego liczne tatuaże. Zachwytów fanów nie było końca. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.