Sean Penn wprost o śmierci Matthew Perry'ego. Padły mocne słowa

Śmierć Matthew Perry'ego dla wielu była szokiem, ale nie dla wszystkich. Sean Penn w jednym z najnowszych wywiadów stwierdził, że nie był zbyt zaskoczony tym zdarzeniem. Dodał, że cenił aktora za to, w jaki sposób mówił o swoich zmaganiach z uzależnieniami.

Śmierć Matthew Perry'ego wstrząsnęła fanami serialu "Przyjaciele" na całym świecie. Aktor przez lata wcielał się w tej produkcji w kultową już postać Chandlera Binga. Prywatnie jednak zmagał się z uzależnieniami, o których nie bał się mówić głośno. Opowiedział o nich chociażby w biografii "Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz". Teraz na temat przedwczesnej śmierci aktora wypowiedział Sean Penn. Dwukrotny zdobywca Oscara zdobył się na dość zaskakujący komentarz. 

Zobacz wideo Aldona Orman doświadczyła śmierci klinicznej. To nie wszystko

Sean Penn skomentował śmierć Matthew Perry'ego: Przez lata wyrządził wiele szkód swoim narządom

Sean Penn był ostatnio gościem w programie "Piers Morgan Uncensored". W wywiadzie aktor podkreślił, że nie może powiedzieć, że dobrze znał Perry'ego, ale nie był "strasznie zaskoczony" informacją o jego śmierci. Pochwalił Matthew za odwagę, z jaką mówił publicznie o swoich problemach zdrowotnych i walce z uzależnieniami. Wspomniał nawet, że całkiem niedawno spotkał serialowego Chandlera Binga na lotnisku i pogratulował mu tego, jak szczegółowo opisał w biografii swoją historię. Penn uważa, że Perry był inteligentną i utalentowaną osobą. 

To tragiczne. Nie mogę powiedzieć, żebym był strasznie zaskoczony. Nie wiem, co mówi raport koronera, ale wiem, że przez lata wyrządził wiele szkód swoim narządom - powiedział Sean Penn w programie "Piers Morgan Uncensored".

Sean Perry poznał Matthew Perry'ego na planie "Przyjaciół" 

Dodajmy, że Sean Penn miał okazję poznać Matthew Perry'ego na planie serialu "Przyjaciele". W 2001 roku aktor pojawił się gościnnie w dwóch odcinkach popularnego sitcomu. Zagrał wówczas Erica, nauczyciela zaręczonego z siostrą bliźniaczką Phoebe Buffay, Ursulą, w którą wcieliła się Lisa Kudrow. 

Sean Penn w serialu 'Przyjaciele'Sean Penn w serialu 'Przyjaciele' Kadr z serialu 'Przyjaciele', D. Crane, M. Kauffman, Warner Bros. Television 1994-2004.

Matthew Perry został znaleziony martwy 28 października 2023 roku w jacuzzi, w swojej rezydencji w Los Angeles. Policję wezwał asystent aktora. Funkcjonariusze na miejscu stwierdzili zgon aktora. Perry został pochowany na Forest Lawn Memorial Park w Los Angeles, niedaleko Wzgórza Hollywood. W pogrzebie brali udział także aktorzy, z którymi przez lata pracował na planie "Przyjaciół". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.