Krzysztof Bosak doczekał się córki. Jest zdjęcie ze szpitala. To już jego trzecie dziecko

Krzysztof Bosak przeżywa z żoną wyjątkowy czas. Para właśnie powitała na świecie trzeciego potomka, o czym czytamy w social mediach Kariny Bosak.

Krzysztof Bosak to polityk działający w Konfederacji, znany z kontrowersyjnych wypowiedzi. Głośno było również na temat jego licznych nieobecności na posiedzeniach Sejmu. Bosak jest w tym zakresie rekordzistą, o czym możecie przeczytać tutaj. Z kolei jego żona Karina dostała się właśnie do Sejmu, zdobywając dwukrotnie więcej głosów niż lider tej listy Janusz Korwin-Mikke. Gdy ogłoszono wyniki, nie kryła zaskoczenia - polityczka nie mogła prowadzić kampanii wyborczej w pełnym wymiarze ze względu na ciążę.

Co natomiast słychać w życiu prywatnym pary? Karina Bosak przekazała na X (dawniej Twitter), że właśnie powitali na świecie córkę.

Zobacz wideo Krzysztof Bosak wprost o Pandora Gate

Krzysztof Bosak i Karina Bosak wstawili zdjęcie z nowo narodzoną córką

"Jest już z nami po tej stronie, Emilia Maria! Wdzięczni i szczęśliwi wracamy do domu" - oznajmiła Karina Bosak pod zdjęciem, na którym pozuje z dzieckiem na ręku. Obok nich siedzi uśmiechnięty Krzysztof Bosak. Pod postem rodziny nie brakuje komentarzy. Internauci przesyłają gratulacje. Co ciekawe, małżonkowie mają już dwóch synów, Artura Maksymiliana oraz Daniela Ksawerego. Kiedy para w 2020 roku spodziewała się potomka, przyszły ojciec poinformował, że jego rodzina się powiększy na antenie programu "Sedno sprawy" Radia Plus. Wszystko dlatego, że u jego boku pojawiła się wówczas żona z wyraźnie zarysowanym ciążowym brzuchem. - Tak, to prawda: moja żona jest w ciąży - powiedział Krzysztof Bosak na wizji. To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze. Będzie chłopiec, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy - usłyszeli wówczas słuchacze radia.

Krzysztof Bosak mówi o różnicy między klapsem a biciem dziecka

Co wiemy o podejściu Bosaka do wychowania dzieci? O stanowisku polityka w tej kwestii głośno było już dwa lata temu. Według Bosaka "stosowania klapsów" i "bicie dzieci" to "dwie różne rzeczy, co jest zrozumiałe dla każdego normalnego człowieka". Co więcej mówił na ten temat? "Poprawny politycznie chórek od 'klaps=bicie' powinien pójść dalej w swoim pedagogicznym rewizjonizmie i postulować zakazania prowadzenia za rękę, potrząsania, przytrzymywania, kładzenia do łóżka, wkładania do wanny, zatrzymywania i zamykania w pokoju. To wszystko formy przemocy!" - oznajmił Bosak na X (dawniej Twitterze). Po zdjęcia dotyczące tematu artykułu zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.