Chorosińska krzyczała, że Hołownia "ma talent". Doczekała się riposty Kozyry. Ma złe wieści

Po tym, jak Dominika Chorosińska zaczepiła ostatnio Szymona Hołownię, głos zabrał kolega nowego marszałka Sejmu - Robert Kozyra. Przy okazji zdradził, jak mu się z nim pracowało w programie TVN "Mam talent!".

Szymon Hołownia od kilku dni piastuje funkcję marszałka Sejmu. Polityk podczas pierwszego przemówienia w nowej roli, został powitany okrzykiem "masz talent!" przez posłankę Prawa i Sprawiedliwości Dominikę Chorosińską. Obok tego nie przeszedł obojętnie Robert Kozyra, który miał okazję współpracować z Hołownią w popularnym show TVN w dwóch edycjach. W nowym wywiadzie pokusił się o ripostę. - Każdej osobie, która próbuje obśmiać fakt, że jednym z ważnych etapów w karierze Szymona był program "Mam talent!" życzyłbym, żeby w równie krótkim czasie co Szymon została marszałkiem Sejmu - powiedział w rozmowie z Plejadą i stwierdził, że nie ma dla polityków PiS-u dobrych wieści.

Zobacz wideo Edyta Górniak wbija szpilę Kozyrze

Robert Kozyra przekazuje posłom PiS-u złe informacje 

Jaki jest według Roberta Kozyry nowy marszałek Sejmu? - Mam dla posłów PiS złą informację: Szymon nawet w najtrudniejszej sytuacji potrafi panować nad emocjami, więc z najbardziej chamskim zachowaniem poradzi sobie z klasą, szkoda marnować swoją energię. Lepiej poświęcić ją na merytoryczne przygotowanie do pracy w sejmie lub spotkać się z dobrym prawnikiem, bo wielu posłom PiS na pewno się przyda - powiedział Plejadzie. Przy okazji wspomniał też, jak mu się pracowało z Hołownią w "Mam talent!".

Szymon jest niezwykle inteligentnym człowiekiem, ponadprzeciętnie inteligentnym, z poczuciem humoru - co rzadko się zdarza, szczególnie w mediach, a prawie nie zdarza się w polityce - jest koleżeński, empatyczny i zawsze świetnie przygotowany. Pracując razem przy "Mam talent!", wszyscy tworzyliśmy naprawdę fajną paczkę, wspieraliśmy się nawzajem i mam z Szymonem same dobre wspomnienia - podsumował Kozyra.

Robert Kozyra i Agnieszka Chylińska w 'Mam talent!'.Robert Kozyra i Agnieszka Chylińska w 'Mam talent!'. Robert Kozyra opowiedział o pracy z Szymonem Hołownią. Fot. Kapif.pl

Tak Dominika Chorosińska komentuje zaczepkę do Szymona Hołowni

Szymon Hołownia również szybko odpowiedział Dominice Chorosińskiej, która zanim znalazła się w sejmie, grała m.in. w "M jak miłość". - Ja też oglądałem, droga pani poseł, bardzo ceniłem ten program - odparł na jej zaczepkę. W przerwie o tę sytuację została również zapytana sama zainteresowana. - Będzie musiał użyć tego talentu, żeby z tego do błogiej nieświadomości przejść do wiedzy na czym polega praca marszałka - odparła krótko w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dominika Chorosińska na premierze filmu 'Smoleńsk'.Dominika Chorosińska na premierze filmu 'Smoleńsk'. Dominika Chorosińska zaczepiła Szymona Hołownię. Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA