Agata Buzek nieczęsto pojawia się na salonach. Zadała szyku w prostej stylizacji

Agata Buzek rzadko gości na polskich salonach. Ostatni raz mogliśmy ją zobaczyć na premierze filmu "Prawdziwe życie aniołów". Aktorka postawiła na prostą, ale efektowną stylizację.

Agata Buzek zazwyczaj trzyma się z dala od blasku fleszy. Czasem zdarza się jednak, że aktorka zrobi wyjątek i pojawia się na branżowej imprezie. Ostatnia taka sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu. Artystka przyjęła zaproszenie na premierę filmu "Prawdziwe życie aniołów". W niezobowiązującej stylizacji prezentowała się naprawdę świetnie.

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska ocenia styl Agaty Dudy. "Gdybym dostała ją w swoje ręce, na pewno coś bym zmieniła"

Agata Buzek rzadko pojawia się na salonach. Aktorka zadała szyku w prostej stylizacji

Agata Buzek jest jedną z najbardziej docenianych polskich aktorek. Ma na swoim koncie dwa Orły za role w filmach "Moje wspaniałe życie" i "Rewers". Występ w czarnej komedii Borysa Lankosza przyniósł jej także nagrodę na festiwalu filmowym w Gdyni. Choć gwiazda nie wystąpiła w produkcji "Prawdziwe życie aniołów", pojawiła się na premierze. Aktorka prezentowała się bardzo dobrze w ciemnej casualowej stylizacji z błyszczącymi elementami. Buzek miała na sobie czarne spodnie oraz koszulę w tym samym kolorze w połyskliwy liściasty wzór. Do kreacji dobrała złotą cekinową torebkę oraz klasyczne oksfordki. Uwagę zwracał jaskrawy dodatek w postaci pomarańczowych skarpet.

Agata BuzekAgata Buzek KAPiF

Agata Buzek rozstała się z Jackiem Braciakiem? Pojawiły się niepokojące plotki

Kilka lat temu media informowały, że Agata Buzek związała się z Jackiem Braciakiem. Para starała się trzymać swoją relację z dala od mediów. W 2021 roku pojawiły się jednak plotki na temat rozstania aktorów. Jakiś czas później mogliśmy z kolei przeczytać, że partnerzy dali sobie drugą szansę. - Chociaż niektóre media ogłosiły ich rozstanie, aktorzy nadal tworzą zgraną parę. I w ogóle tego nie ukrywają. (…) Ze zdjęć, które kilka dni temu zrobili im paparazzi w centrum Warszawy, wynika, że wciąż są razem - twierdziło "Twoje Imperium". W 2022 roku media znów zaczęły spekulować. Wszystko przez tajemniczego informatora tygodnika "Na żywo", który utrzymywał, że widział Braciaka w towarzystwie innej kobiety. -  Doskonale się czuli we własnym towarzystwie, racząc się kawą i robiąc zakupy, potem odjechali jego autem - donosiło źródło magazynu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA