Kukulska o śmierci mamy. Odwiedziła miejsce katastrofy. "Spotkałam wtedy niesamowitą osobę"

Natalia Kukulska niedawno poruszyła temat śmierci mamy. W programie "Autentyczni" została zapytana, czy boi się latać samolotami. Odpowiedziała szczerze i odniosła się do rodzinnej tragedii.

Nie da się ukryć, że Natalia Kukulska pokochała muzykę dzięki Annie Jantar. Obie kobiety zostały obdarzone talentem wokalnym. Piosenkarka miała zaledwie cztery lata, gdy jej ukochana mama zginęła w katastrofie lotniczej. Tę tragedią żyła cała Polska. Od dramatycznego wydarzenia minęły ponad 43 lata. Pomimo tego, Kukulska co jakiś czas porusza temat śmierci mamy. Dba, aby nikt o niej nie zapomniał. Jakiś czas temu artystka miała okazję po raz kolejny wypowiedzieć się na temat Anny Jantar. Zagościła w programie "Autentyczni".

Zobacz wideo Kukulska o dzieciach. Wkrótce czeka ją rozłąka z córką

Natalia Kukulska wróciła do dramatycznych wydarzeń sprzed lat. Opowiedziała o śmierci mamy

Natalia Kukulska pojawiła się w programie "Autentyczni", który prowadzi Maciej Stuhr. W formacie w rolę reporterów wcielają się osoby będące w spektrum autyzmu. Natalia Kukulska odpowiedziała na wiele pytań, których nikt wcześniej jej nie zadał. Uczestnicy zastanawiali się, czy piosenkarka boi się latać samolotem, ze względu na katastrofę, w której zginęła Anna Jantar. Kukulska odpowiedziała bez wahania. Stwierdziła, że podniebne podróże jej nie przerażają. - Nawet miałam jedną koleżankę z chórków, która mówiła: "Ja tylko z tobą chcę latać, bo dwa razy taka historia się nie zdarza" - dodała. Piosenkarka wspomniała jedynie o jednej sytuacji, w trakcie której czuła niepokój. Wyznała również, że jakiś czas temu postanowiła odwiedzić miejsce tragedii. Była tam tylko raz. - Nie czułam potrzeby, żeby iść tam w jakiejś grupie. Spotkałam wtedy niesamowitą osobę, która była świadkiem i która bardzo przeżyła to, co wtedy zobaczyła. Próbowała to opowiedzieć, ale to było trudne. (...) Być tam raz mi wystarczyło. Mam swoje życie i życie swoich dzieci. Staram się nie skupiać na tym, na co nie mam wpływu - zdradziła Kukulska w programie. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Natalia Kukulska w programie 'Autentyczni'Natalia Kukulska w programie 'Autentyczni' Bartosz Krupa

Jak zginęła Anna Jantar? Jej śmierć opłakiwała cała Polska

W 2023 roku od śmierci Anny Jantar minęły 43 lata. Utalentowana piosenkarka zginęła tragicznie 14 marca 1980 roku. Maszyna leciała wówczas z Nowego Jorku do Warszawy. Samolot rozbił się w pobliżu lotniska Okęcie. Nikt z osób znajdujących się na pokładzie nie przeżył. Gwiazda w chwili śmierci miała zaledwie 29 lat. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Jantar i Kukulski chcieli się rozwieść? Córka miała wyczytać prawdę z pamiętników matki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.