Paulina Smaszcz gorzko o związkach. "Po co mu chora kobieta?"

Paulina Smaszcz odrobinę zirytowała się rysunkiem, który zauważyła w internecie. Zdobyła się na dość smutną obserwację na temat relacji damsko-męskich.

Paulina Smaszcz przez wiele lat związana była z mediami, a widzowie mogli oglądać ją m.in. w "Pytaniu na śniadanie", które prowadziła wspólnie z ówczesnym mężem Maciejem Kurzajewskim. Obecnie Smaszcz skupia się na innych działalnościach - m.in. zajmuje się public relations, a także prowadzi szkolenia i wykłady dla kobiet. Dużo udziela się również z mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się własnymi przemyśleniami na temat życia, kariery czy związków.

Zobacz wideo Paulina Smaszcz nie odpuści byłemu mężowi

Paulina Smaszcz o związkach. Dosadnie skomentowała rysunek

Paulina Smaszcz na InstaStories udostępniła rysunek, który znalazła gdzieś w odmętach internetu. Obrazek, na którym kobieta obejmuje mężczyznę, podpisano: "Jeżeli on nie ma sił, ty musisz stać się jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość". Smaszcz ewidentnie nie bardzo zgadza się z takim podejściem do związków. "A jeśli ona nie ma sił?" - zastanawia się ekspertka od PR.

On szybko znajdzie inną. Bo po co mu słaba, bezsilna, chora kobieta? - odpowiedziała gorzko sama sobie na kolejnym udostępnionym przez siebie InstaStories.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz Fot. KAPiF.pl

Paulina Smaszcz sama w przeszłości zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W rozmowie z Moniką Jaruzelską opowiadała, że przeszła pięć poważnych operacji i nie było wiadomo, czy będzie w stanie chodzić. Jak przyznała, mogła wtedy liczyć wyłącznie na wsparcie przyjaciółek. Smaszcz otwarcie zarzuciła też byłemu mężowi, że nie otrzymała od niego pomocy, której oczekiwała. "Jak wiesz, były mąż zostawił mnie w chorobie. (...) Właśnie dlatego się rozwiodłam" - odpisała jakiś czas temu na komentarz internautki.

Marcin Hakiel zapytany o Paulinę Smaszcz

Choć medialna afera związana z rozstaniem Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego nieco już przycichła, jej echa co jakiś czas powracają w medialnych doniesieniach. Na początku września tę kwestię w swoim talk-show poruszył Kuba Wojewódzki, który gościł na kanapie Marcina Hakiela. Były mąż Katarzyny Cichopek, która obecnie układa sobie życie u boku Kurzajewskiego, został zapytany właśnie o Paulinę Smaszcz. A konkretnie o to, czy poznała jego syna. - Nie wiem. Z całym szacunkiem, ale myślisz, że ta pani bywa tam w tym domu? Myślę, że nie, Kuba. Ty sobie to wyobrażasz, że jest pani K., jest pan M. i jest pani P. i oni siadają i gadają? - odparł Hakiel.

Więcej o:
Copyright © Agora SA