Córka Sylwii Bomby dogaduje się z Grzegorzem Collinsem? Te kadry mówią same za siebie

Sylwia Bomba jest w związku z Grzegorzem Collinsem, co zostało potwierdzone przez parę na Instagramie. Widzimy obecnie w mediach, jak miłość tej dwójki kwitnie. Szczególnie rozczulającym widokiem jest to, jak nowy partner Bomby opiekuje się jej córką.

Sylwia Bomba zgromadziła na Instagramie ponad 847 tys. obserwatorów. Pokazuje im często kulisy projektów zawodowych, kadry z podróży oraz życia prywatnego, w którym główną rolę odgrywa jej córka Antonina. Aktualnie oczko w głowie Sylwii Bomby może spędzać czas w towarzystwie nowego chłopaka influencerki, Grzegorza Collinsa. Zobaczcie, co widać na ostatnim kadrze z Instagrama.

Zobacz wideo Bomba wyjedzie do Turcji? Mocne zdanie

Sylwia Bomba przyleciała do Toskanii. Towarzyszy jej córka i Grzegorz Collins

Influencerka zaznaczyła to, że jest w związku następującymi słowami: "Dobry wieczór! To my: Gruba i Łysy. Stara mamuśka i młodociany synek. Czy wyglądamy dollarsowo? Wiemy, że to największy coming out tego roku - udźwigniemy ciężar show-biznesu, tylko czy show biznes jest gotowy na taki bombowo-collinsowy zestaw?". Pod wspólnym zdjęciem Bomby i Collinsa posypały się komentarze. Nie zabrakło komplementów, a także wyrazów zdziwienia. Obecnie możemy zauważyć, że sielanka u zakochanych trwa. Grzegorz Collins zdobył uznanie córki Bomby. Influencerka wielokrotnie podkreślała, że Antosia musi najpierw zaakceptować partnera mamy. Collins przeszedł ten test pozytywnie. Na jednym z nagrań Bomby zauważamy, jak jej nowy wybranek idzie dumnie z Antosią za rękę w stronę morza. Ten uroczy kadr zobaczycie w naszej galerii.

Sylwia BombaSylwia Bomba https://www.instagram.com/sylwiabomba/, Sylwia Bomba i córka Antonina na wakacjach

Związek Bomby i Collinsa doczekał się komentarza Dody

Sylwia BombaSylwia Bomba https://www.instagram.com/sylwiabomba/, Sylwia Bomba na evencie TVN

Obok tego newsa nie mogła przejść obojętnie nawet tak zapracowana artystka jak Doda. Wokalistka pewien czas temu postanowiła, że oddziela życie zawodowe od prywatnego i swoją strefę miłosną zachowuje dla siebie. Z Instagrama zniknęły bowiem posty z jej ukochanym. Nie chciała zabierać głosu na ten temat. Ostatnio przyszła do Bomby i Collinsa z dobrą radą. "Gratulacje, ale dla własnego dobra od show-biznesu trzymajcie się razem z daleka" - oznajmiła pod postem zakochanych. Co na to internauci?  "Dobrze powiedziane! Tylko żywią się nieprawdą i obrzygają nią każdego, byleby tylko zabłysnąć" - czytamy na Instagramie. "Może niech każdy żyje tak, jak chce, a swoje rady w kieszeń schowa..." - oznajmił inny internauta.

Więcej o:
Copyright © Agora SA