Córka Jasia Fasoli ma już 28 lat. Lily zmieniła nazwisko. Nie chciała żyć w cieniu ojca [ZDJĘCIA]

Rowan Atkinson dwukrotnie brał ślub i doczekał się trójki dzieci. Sporym zainteresowaniem mediów cieszyła się jego starsza córka Lily. Sprawdziliśmy, co dziś u niej słychać. Podjęła wiele ważnych życiowych decyzji.

Rowan Atkinson jest aktorem, któremu popularność przyniosła postać Jasia Fasoli. Po raz pierwszy pojawił się na ekranach telewizorów w 1990 roku i już wtedy porwał widzów dzięki niesamowitemu stylowi bycia, który doskonale wpasował się w komedię. Dzięki rosnącej oglądalności produkcję przeniesiono na ekrany kin, a jemu już na zawsze przypięto łatkę charakterystycznego bohatera. Niewielu wie, że w latach 1990-2015 był mężem Sunetry Sastry, z którą doczekał się dwójki dzieci - Lily (28 lat) i Benjamina (30 lat). Z kolei owocem jego związku z Louise'a Ford jest Isla (sześć lat). Sprawdziliśmy, co słychać u jego starszej córki.

Zobacz wideo Julia Wieniawa może jeszcze zaskoczyć. Zdradziła alternatywy scenariusz życia

Córka Rowana Atkinsona nie chciała żyć w cieniu ojca

Lily Atkinson jest starszą córką Rowana Atkinsona, która w przeszłości również spróbowała sił w aktorstwie. Debiut zaliczyła w 2004 roku, kiedy do kin trafiła opowieść o Zębowej Wróżce, a ona sama podkłada głos pod zęba. Trzy lata później zagrała u boku ojca w filmie "Wakacje Jasia Fasoli". Z kolei w 2011 roku wystąpili razem na ekranie, tym razem w "Johnny English Reaktywacja". Tak też skończyła się jej przygoda z filmami, co z perspektywy czasu nie wydaje się niczym zaskakującym. Mając 25 lat zmieniła nazwisko na Lily Sastry, czyli panieńskie jej matki Sunetry.

Tak dziś wygląda Lily Atkinson. Nie przypomina ojca

Co ciekawe, Lily próbowała również sił w muzyce. W 2018 roku ukazał się jej debiutancki krążek "Lily Sastry". Dziś jednak na próżno szukać go w serwisach streamingowych i wiele wskazuje na to, że zrezygnowała z dalszej kariery. Wiadomo też, że przez chwilę pracowała jako modelka. Widać jednak, że show-biznes nie był jej pisany. Usunęła profile w mediach społecznościowych i dziś się już nie udziela publicznie. 

 

Rodzice Lily Sastry się rozwiedli. Rowan układa sobie na nowo życie

Lily jest córką Rowana Atkinsona i Sunetry Sastry. Pracowała ona jako makijażystka w stacji BBC. To tam w późnych latach 80' poznała wieloletniego partnera i szybko między nimi zaiskrzyło. Para pobrała się w 1990 roku i doczekali się dwójki dzieci. Ich małżeństwo rozpadło się po 25 latach, a sam odwrócą Jasia Fasoli powitał na świecie kolejną córkę z nową partnerką Louise Ford, jeszcze zanim wziął rozwód. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.