"Dzień dobry TVN". Stacja szykuje bombę? To nowy prowadzący, którego zna każdy

"Dzień dobry TVN". Jak donosi jeden z portali, do prowadzących programu śniadaniowego ma wkrótce dołączyć znany prezenter. Znacie go już z innego, kultowego formatu stacji.

W ostatnim czasie portale rozrywkowe rozpisują się na temat roszad w czołowych stacjach telewizyjnych w Polsce. Zmiany Edwarda Miszczaka w Polsacie nie cieszą się dużym zainteresowaniem, a TVP - ze względu na nadchodzące zmiany w rządzie - najprawdopodobniej czekają całkowite czystki. Lidia Kazen to z kolei nowa dyrektorka programowa TVN-u, która po miesiącach bacznej obserwacji ruszyła ze swoimi propozycjami. Jak donosi portal Shownews, stacja do prowadzenia "Dzień dobry TVN" planuje zaangażować... Huberta Urbańskiego.

Zobacz wideo Te pytania "Milionerów" przeszły do historii. Znalibyście odpowiedź?

"Dzień dobry TVN". Hubert Urbański nowym prowadzącym śniadaniówki TVN-u? Ma przyciągnąć widzów

Jak czytamy w portalu, TVN pokłada spore nadzieje w zatrudnieniu Huberta Urbańskiego w roli prowadzącego "Dzień dobry TVN". - Generalnie władze stacji mają problem, bo program zrobił się słaby. Nie ma prowadzących z charyzmą. Jedynie Dorota Wellman i Marcin Prokop ciągną oglądalność. A Hubert Urbański to klasa sama w sobie, zarówno pod względem dziennikarskim, jak i komercyjnym - czytamy wypowiedź informatora. Co więcej, źródło portalu przekonuje, że Urbański ma już być po pierwszych zdjęciach próbnych, które miały wypaść rewelacyjnie.

Hubert UrbańskiHubert Urbański Fot. Instagram/huberturbanski_official

"Dzień dobry TVN". Stacja ma szukać oszczędności, a prezenterzy kręcić nosem

Jak donosi informator serwisu Shownews, ekipa programu śniadaniowego TVN ma nie podzielać optymizmu stacji. Ta ma bowiem wszędzie szukać oszczędności, co odbija się na jakości programu. - Nastroje w redakcji nie są optymistyczne. Nowe studio wygląda słabo. Wszędzie szuka się oszczędności. Nawet wprowadzenie newsów do "Dzień dobry TVN"  to zabieg, żeby zapchać dziurę i ciąć koszty. (...) Więc jest tanio i niestety tanio to wygląda... - czytamy wypowiedź informatora. Co więcej, TVN ma planować przeniesienie dziennikarzy w inne miejsce - również ze względu na oszczędności. - Teraz "Dzień dobry TVN" znajduje się w budynku na Hożej i zajmuje dwa piętra, a wynajem takiej powierzchni w samym centrum miasta jest kosztowny. Dlatego są plany zostawienia tam tylko studia i przeniesienia redaktorów na Wilanów - czytamy. Chcielibyście zobaczyć Huberta Urbańskiego w roli prowadzącego śniadaniówki TVN? 

Hubert UrbańskiHubert Urbański fot. KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.