Siostra Marcina Bosaka zapytana o Dębską i Podsiadło. "Jeśli chodzi o Marysię..."

Anna Bosak udzieliła wywiadu, w którym została zapytana o nowy związek byłej żony swojego brata. Zdradziła coś więcej na temat relacji Marii Dębskiej i Dawida Podsiadły?

Marcin Bosak i Maria Dębska zaczęli spotykać się w 2018 roku. Kiedy pierwszy raz pojawili się na ściance, wzbudzili niemałą sensację. Para jednak chroniła swoje życie prywatne. W 2020 roku pobrali się w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Niespełna dwa lata później okazało się, że są już po rozwodzie. Od niedawna Maria Dębska widywana jest u boku wokalisty Dawida Podsiadły. Co na to siostra Marcina Bosaka, Anna Bosak?

Zobacz wideo Bosacka wyprowadzi się po rozwodzie? Jest pewien problem

Siostra Marcina Bosaka o nowym związku Marii Dębskiej. "Nie mam z nią kontaktu"

Anna Bosak, siostra Marcina Bosaka również była obecna w mediach. Została finalistką pierwszej edycji programu "You Can Dance", a później zagrała m.in. w serialach "Teraz albo nigdy!" i "Tancerze" oraz wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". W pewnym momencie wycofała się jednak z show-biznesu, a na ściankach bywa sporadycznie. Teraz jednak na jednym z eventów dziennikarz portalu Świat Gwiazd miał okazję spotkać Annę Bosak i zapytać ją o nowy związek jej byłej bratowej. Tancerka przyznała, że niewiele może powiedzieć na ten temat.

Jeżeli chodzi o Marysię, nie mam z nią kontaktu. Ciężko mi powiedzieć w ogóle co u niej. Tyle, co się mogę odnieść, to życzę po prostu ludziom, żeby byli szczęśliwi i żeby robili swoje - powiedziała.

Anna Bosak zapytana o związek Marii Dębskiej i Dawida PodsiadłyAnna Bosak zapytana o związek Marii Dębskiej i Dawida Podsiadły Anna Bosak zapytana o związek Marii Dębskiej i Dawida Podsiadły fot. Agencja Wyborcza

Na pytanie, czy mogłaby zaprzeczyć lub potwierdzić doniesienia, odparła: - Nie mam wiedzy w tym zakresie, więc tutaj nie pomogę. Maria Dębska i Marcin Bosak również niewiele mówili na temat rozstania. Aktorka otworzyła się w sprawie rozwodu tylko w jednym z wywiadów. Żeby uporać się ze stresem, musiała skorzystać z pomocy terapeuty.

Maria Dębska i Dawid Podsiadło - co ich łączy?

Plotki o związku Marii Dębskiej i Dawida Podsiadły pojawiły się na początku sierpnia. Serwis WP Gwiazdy donosił, że byli widziani razem na OFF Festiwalu oraz na wspólnym spacerze po Katowicach. Później portal ShowNews opublikował nagranie z aktorką i muzykiem, na którym nie szczędzili sobie czułości. Maria Dębska zapytana o nowy związek w rozmowie z Pudelkiem odparła, że nie zamierza komentować spraw prywatnych, dodała jednak, że "jest szczęśliwa".

Anna Bosak zapytana o związek Marii Dębskiej i Dawida Podsiadły fot. Agencja WyborczaAnna Bosak zapytana o związek Marii Dębskiej i Dawida Podsiadły fot. Agencja Wyborcza Anna Bosak zapytana o związek Marii Dębskiej i Dawida Podsiadły fot. Agencja Wyborcza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.