Wolszczak wulgarnie skomentowała związek Bomby i Collinsa. Celebrytkę zamurowało. Nie tylko ją

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins wywołali medialną burzę, potwierdzając oficjalnie, że są parą. Zaskoczenia tą informacją nie ukrywała Grażyna Wolszczak.

Plotki o tym, że Sylwia Bomba i Grzegorz Collins są parą, pojawiały się już od dłuższego czasu. Para nie tylko została sfotografowana przez reporterów podczas wspólnego wywiadu, ale też w trakcie live'a z Plotkiem "Grześ", jak go nazwała, nagle jej przeszkodził. Spekulacje potwierdziły się oficjalnie 21 października, gdy Bomba i Collins pojawili się wspólnie na Wieczorze Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności, gdzie wymieniali się czułymi gestami.

Zobacz wideo Sylwia Bomba przeżyła rozczarowanie na Tinderze

Grażyna Wolszczak zostawiła wulgarny komentarz na Instagramie Sylwii Bomby. Dostała odpowiedź

Wspólne zdjęcia Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa z wydarzenia błyskawicznie obiegły internet. Celebrytka postanowiła odnieść się do sytuacji także na Instagramie i oficjalnie potwierdzić związek. "Wiemy, że to największy coming out tego roku - udźwigniemy ciężar show-biznesu, tylko czy show-biznes jest gotowy na taki bombowo-collinsowy zestaw?" - napisała w poście. Wpis zebrał już niemal 50 tysięcy polubień i doczekał się ponad półtora tysiąca komentarzy. Jeden z nich zostawiła niespodziewanie Grażyna Wolszczak. Aktorka była wyraźnie zszokowana nową miłością, która narodziła się w mediach. Dała temu wyraz, rzucając mięsem.

What the fuck? [ang. - "co do k**wy?"]. To serio? Że para taka? - napisała zaskoczona.

Sylwii Bombie nie zrobiło się chyba specjalnie miło, czytając taką wypowiedź na temat prywatnego życia. Na komentarz Wolszczak odpowiedziała jednak w bardzo wyważony sposób, dopytując aktorkę, o co jej właściwie chodzi. "Pani Grażyno...?" - odpisała na jej słowa. Mniej wyrozumiali dla opinii Wolszczak byli jednak fani Bomby. "Pani tak na serio?", "Skąd niedowierzanie?", "Ktoś się włamał na konto?" - czytamy w komentarzach. Głos zabrała też już sama aktorka, która wytłumaczyła się z niespodziewanego wpisu.

Sylwia Bomba doczekała się córki. Nie planuje więcej dzieci

Sylwia Bomba jest mamą kilkuletniej Antosi, której ojcem był zmarły w 2022 roku Jacek Ochman. Bomba i Ochman rozstali się rok przed jego śmiercią. Celebrytka po pewnym czasie przyznała, że jest otwarta na nową miłość, jednak podkreśliła, że nie planuje już zachodzić w ciążę. "Nie chcę mieć kolejnego dziecka i mówię o tym oficjalnie. Jakby na przykład mój przyszły partner miał jedno dziecko, to byśmy byli taką super szczęśliwą rodzinką w liczbie cztery" - mówiła w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl. Zdjęcia Sylwii Bomby znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.