Marta Krupa żałuje, że zwlekała z rozwodem. "Przez dziesięć lat nie robiłam tego, co chciałam"

W najnowszym wywiadzie Marta Krupa poruszyła temat swojego rozwodu. Siostra Joanny Krupy wspomniała, że czuła się poniżana w swoim małżeństwie i odczuła ulgę, gdy się zakończyło.

Marta Krupa to siostra Joanny Krupy, z którą łączą ją nie tylko rodzinne więzi i ogromna miłość i empatia do zwierząt. Siostry mają też na koncie trudne doświadczenia związane z rozstaniami. Media donoszą o kolejnym rozwodzie jurorki "Top Model", a Marta Krupa w najnowszym wywiadzie postanowiła opowiedzieć o swoich przeżyciach. Żałuje, że przed dekadę trwała w nieudanym związku. 

Zobacz wideo Edyta Górniak o alimentach i krzywdach ze strony Dariusza Krupy

Marta Krupa gorzko wspomina małżeństwo. "Byłam poniżona i nie czułam się pewna siebie"

Martę Krupę widzowie poznali jako jedną z uczestniczek "Tańca z gwiazdami", a także celebrytkę, która chętnie udziela się w akcjach charytatywnych dla zwierząt. Często gościła też razem ze znaną siostrą w śniadaniówkach. Siostry wspierają się medialnie, ale mogą na siebie liczyć także w trudnych chwilach związanych z prywatnymi perypetiami. W najnowszym wywiadzie Marta Krupa wyznała, że żałuje straconego czasu i poczuła ulgę po zakończonym małżeństwie. Podkreśliła, że przez dekadę nie mogła robić tego, co chciała. Wspomniała też o poniżaniu i braku pewności siebie. To jednak jest już za nią. Siostra Joanny Krupy wyjawiła, że obecnie jest szczęśliwa.

Na początku, gdy byliśmy w separacji, było trudno o tym rozmawiać. Nie chciałam za dużo o tym mówić, bo nie wiadomo, co się może wydarzyć. Ale później po rozwodzie czułam się lepiej, rozmawiając o tym. Najważniejsze, że jestem teraz szczęśliwa. Żałuję, że przez dziesięć lat nie robiłam tego, co chciałam. Całe życie pomagałam innym, nie myślałam o sobie, byłam poniżona i nie czułam się pewna siebie - wyznała Marta Krupa w rozmowie z Onet Rano.

Amerykańskie media donosiły o rozwodzie Krupy. Ona mówi o separacji i ugodzie

W ostatnim czasie dużo w mediach mówiło się o kolejnym rozwodzie Joanny Krupy. Na początku października amerykański portal TMZ donosił, że został już sfinalizowany. Później celebrytka prostowała te doniesienia podkreślając, że na ten moment wciąż jest w separacji z Douglasem Nunesem, chociaż ma już podpisaną ugodę w sądzie. Wszystko wskazuje na to, że modelka wkrótce znów będzie wolna. 

Marta KrupaMarta Krupa Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA