Zieliński świętował 61. urodziny. Kiedyś był z Kożuchowską. Mało kto wie, z kim jest teraz

Andrzej Zieliński obchodził niedawno 61. urodziny. Aktor nie afiszuje się woimi związkami w mediach. W przeszłości łączono go z Małgorzatą Kożuchowską, a jak jest dziś? W wywiadach podkreśla, że nie jest singlem, jednak pilnie strzeże informacji o ukochanej.

Andrzej Zieliński 14 października obchodził urodziny. Polski aktor skończył 61 lat. Fani z pewnością kojarzą go z takich produkcji jak "Na dobre i na złe", gdzie wcielił się w doktora Pawicę. Na swoim koncie ma także role w wielu filmach, m.in. "Chłopaki nie płaczą", "Quo vadis", "Świadek koronny", "Zróbmy sobie wnuka" czy najnowszej z produkcji "Teściowie 2". Zieliński prowadzi konto w mediach społecznościowych, jednak skupia się tam przede wszystkim na pracy. Na próżno szukać na jego Instagramie romantycznych ujęć z partnerką. Jeżeli chodzi o życie prywatne, aktor jest oszczędny w informowaniu o szczegółach. 

Zobacz wideo Aktorzy drastycznie modyfikują swoje ciała do roli, czyli niezwykłe przemiany w kinie [Popkultura]

Zieliński skończył 61 lat. Łączono go z Kożuchowską. Nieliczni wiedzą, z kim jest teraz

Andrzej Zieliński nie wywodzi się z artystycznej rodziny, ale bardzo szybko zrozumiał, że w życiu chce zajmować się aktorstwem. Za pierwszym razem nie dostał się do PWST w Krakowie, nie porzucił jednak marzeń i już rok później został przyjęty. Szybko rozkręcił karierę, pojawiał się w telewizyjnych serialach i filmach. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola doktora Pawicy w "Na dobre i na złe". Przez lata kariery dał się poznać nie tylko jako świetny aktor, ale i skryty człowiek, który ceni sobie prywatność. W przeszłości łączono go z Małgorzatą Kożuchowską. Na początku lat 90. młoda aktorka debiutowała, a starszy od niej o osiem lat Zieliński miał już doświadczenie w zawodzie. Zaczęli się spotykać, jednak ich relacja szybko się zakończyła. Wielokrotnie widywali się na planach, chociażby przy realizacji "Prawa Agaty".

Później spekulowano, że aktor związał się z Agnieszką Glińską. Zieliński zareagował na plotki i zaznaczył, że relacja między nimi była czysto przyjacielska. Od ponad dziesięciu lat nie widziano go publicznie w towarzystwie partnerki, chociaż w wywiadach nie ukrywał, że nie jest singlem. Na Instagramie ujawnił nawet, że ma narzeczoną. Nie zdecydował się jednak jej pokazać. - Od nowego roku, nowe pomysły. Będzie się działo! (przynajmniej w kuchni). Fartuszek w prezencie od Narzeczonej. Chyba ma w tym jakiś swój interes, bo patrzy do garów nieustannie - pisał. Więcej zdjęć Andrzeja Zielińskiego znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.