Stramowski dopiero się rozwiódł, a już zachwyca się nową ukochaną. Wymowny komentarz

Piotr Stramowski 16 października oficjalnie zakończył wieloletni związek z Katarzyną Warnke. Już tego samego dnia zachwycał się nową ukochaną. Pod zdjęciem zostawił bardzo wymowny komentarz.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w ubiegłym roku niespodziewanie poinformowali media, że podjęli decyzję o rozstaniu. Wszystko stało się tuż po jednym z warszawskich eventów, na który przyszli osobno i unikali siebie jak ognia. Od tego czasu para czekała na wyznaczenie terminu sprawy rozwodowej, a ta odbyła się 16 października 2023 roku. Nie trzeba było długo czekać, by aktor zaczął się publicznie zachwycać nową lubą.

Zobacz wideo Warnke wychowuje córkę ze Stramowskim. Mówi o dziwnej rodzinie

Piotr Stramowski zachwyca się nową ukochaną

Piotr Stramowski już przed rozwodem nie ukrywał, że w jego życiu jest nowa kobieta. Pierwsze zdjęcia pary zaczęły się pojawiać w marcu tego roku, kiedy fotoreporterzy przyłapali ich na gali Top Seriale. Później coraz chętniej pokazywali się publicznie, a w lipcu aktor potwierdził, że spotyka się z Natalią Krakowską, publikując zdjęcia paparazzi jednego z serwisów. Stramowski dopiero się rozwiódł i już znalazł okazję do tego, aby pozachwycać się publicznie nową ukochaną. Ona opublikowała post dotyczący wyborów, w którym opowiedziała o sile zmian, a on zareagował bardzo wymownie. Zostawił w komentarzu krótkie "Boszzzz" z uśmiechniętą emotikonką, a także tymi symbolizującymi ogień i serce. Screen wpisu wraz z reakcją znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Pod salą rozwodową panowały skrajne emocje

Pierwsza rozprawa rozwodowa Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke została wyznaczona na 4 września 2023 roku, jednak odwołano ją w ostatniej chwili. Byli małżonkowie spotkali się w sądzie 16 października, aby w ekspresowym tempie zakończyć sześcioletnie małżeństwo. Kiedy na miejscu zjawił się Stramowski, Warnke na chwilę się oddaliła, aby go nie widzieć. Obserwując wchodzącą na salę aktorkę, można było zauważyć, że jest bardzo zdenerwowana, co nie zmieniło się, kiedy po upływie raptem 18 minut orzeczono rozwód. Warnke wydawała się mocno przygnębiona i udała się w głąb korytarza, tak aby minąć byłego męża. Z kolei na jego twarzy wymalowała się wyraźna złość. Budynek opuścili osobno, nie podając sobie nawet ręki. Zdjęcia Piotra Stramowskiego z nową partnerką znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.