Michał Wiśniewski dodał zdjęcie z żoną i się zaczęło. Internauci martwią się o Polę

Michał Wiśniewski zamieścił rodzinne zdjęcie, na którym pozuje wraz z żoną i dwójką najmłodszych dzieci. Uwagę fanów zwróciła jednak mina ukochanej muzyka.

Michał Wiśniewski zalicza się do grona gwiazd, które chętnie dzielą się na Instagramie szczegółami prywatnego życia. Muzyk nie mógł więc odpuścić sobie zdjęcia, na którym poinformował o udziale w wyborach parlamentarnych. Oddać głos udał się nie tylko z ukochaną Polą, lecz także z dwójką ich wspólnych dzieci - synami Falco i Noëlem.

Zobacz wideo Wiśniewski o dumie z dzieci

Michał Wiśniewski pozuje z żoną, fani reagują

Pod postem Michała Wiśniewskiego internauci nie komentowali jednak wyłącznie faktu, że lider Ich Troje wypełnił swój obywatelski obowiązek. Spora część zwróciła uwagę na jego ukochaną, która, w odróżnieniu od uśmiechającego się artysty, sprawia wrażenie nieco przygaszonej. "Jest zdenerwowana na tym zdjęciu", "Pola, odpocznij", "Pola smutna" - czytamy w komentarzach martwiących się o Polę Wiśniewską internautów. Wiele wskazuje na to, że na fotografii zamieszczonej przez Michała Wiśniewskiego muzykowi rzeczywiście dość dobrze udało się uchwycić emocje, z którymi ostatnio zmaga się jego żona. Kilka dni wcześniej Pola sama informowała na Instagramie, że przechodzi dość trudny okres ze względu fakt, że jej dzieci na zmianę chorują. "Od trzech tygodni niewiele śpię, w ogóle nie mam czasu dla siebie i już nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz wyszłam z domu. Mam nadzieję, że u was lepiej. Zdrowia dla wszystkich" - pisała w poście. Trzymamy kciuki, aby jesienne infekcje w domu Wiśniewskich szybko się skończyły, a Pola znalazła w końcu trochę czasu dla siebie!

Wiśniewscy mają w sumie dziesięcioro dzieci

Pola i Michał Wiśniewski wspólnie doczekali się dwóch synów, jednak łącznie małżonkowie mają dziesięcioro dzieci. Z poprzednich związków muzyk ma bowiem syna i trzy córki, a jego ukochana doczekała się wcześniej dwóch córek i dwóch synów. Wiśniewscy poznali się w 2019 roku i nie zwlekali z powiedzeniem sobie sakramentalnego "tak". Ślub pary został zaplanowany na początek 2020 roku, jednak ze względu na wybuch pandemii zdecydowali się na małą, kameralną ceremonię. Małżonkowie zorganizowali po czasie także huczne wesele dla większej liczby gości, a na drugiej ślubnej imprezie bawili się we wrześniu ubiegłego roku. Wspólne zdjęcia Poli i Michała Wiśniewskich znajdziecie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.