Katarzyna Warnke dodała pierwszy wpis po rozwodzie z Piotrem Stramowskim. Daje do myślenia

Małżeństwo Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego zostało formalnie zakończone. Po otrzymaniu rozwodu aktorka podzieliła się dość trudnym do jednoznacznego odczytania wpisem.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na sali sądowej spotkali się 16 października. Jak udało nam się ustalić, aktor był raczej wyluzowany, czego nie można było powiedzieć o jego byłej partnerce. Rozprawa trwała bardzo krótko, a byli małżonkowie wyszli z sali po zaledwie 18 minutach. Budynek już obydwoje opuścili w dość nerwowej atmosferze, nie podając sobie nawet ręki. Po południu tego samego dnia Warnke uaktywniła się na InstaStories. W pierwszym wpisie po rozwodzie zacytowała francuską filozofkę.

Zobacz wideo Warnke i Stramowski poznali się na planie tego filmu

Katarzyna Warnke po rozwodzie. Podzieliła się sentencją na temat uwagi

Sam moment spotkania na sali sądowej był z pewnością dość stresujący, jednak Katarzyna Warnke nie ukrywa, że cieszy się, iż jej małżeństwo z Piotrem Stramowskim dobiegło końca. "Jestem teraz singielką. W poniedziałek nastąpi fantastyczny dzień, ponieważ mamy sprawę rozwodową.(...) Zamierzam też świętować tego dnia. Przyjęcie z tej okazji robię w piątek. Zaprosiłam przyjaciół, którzy mnie wspierają i cieszą się ze mną" - komentowała aktorka najbliższe plany w rozmowie z "Super Expressem". Być może właśnie do tego nawiązuje sentencja, którą mogliśmy przeczytać na InstaStories Warnke kilka godzin po rozwodzie. Aktorka udostępniła cytat filozofki Simone Weil, brzmiący: "Uwaga jest najrzadszą i najszczerszą formą hojności". Trudno jednak jednoznacznie stwierdzić, czy Warnke ceni obecnie uwagę przyjaciół, na wsparcie których może teraz liczyć, czy też może ma na myśli uwagę, którą po oficjalnym rozstaniu zamierza poświęcać w większym stopniu sobie. Zdjęcia Katarzyny Warnke znajdziecie w galerii na górze strony.

Warnke i Stramowski rozstanie ogłosili w 2022 roku

Rozwód Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego został sfinalizowany niemal dokładne rok po tym, gdy para ogłosiła publicznie informację o rozstaniu. Byli małżonkowie opublikowali oświadczenia na ten temat w październiku 2022 roku. "Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie" - mogliśmy m.in. przeczytać w jego treści. Warnke i Stramowski byli małżeństwem od 2016 roku. Trzy lata po ślubie doczekali się córki Heleny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.