Ukrywali to od lat. Jada Pinkett Smith i Will Smith są w SEPARACJI

Kłopoty w raju trwają już od kilku lat. Will Smith i Jada Pinkett Smith cały czas pojawiali się razem na ściankach i nic nie wskazywało na to, że coś jest nie tak. Wszystko wyjawiła aktorka w ostatnim wywiadzie.

Relacja Jady Pinkett Smith i Willa Smitha niewątpliwie uchodzi za jedną z bardziej interesujących w świecie show-biznesu. Aktorka nie ukrywała, że nie chciała brać ślubu. Była młodą gwiazdą, która zaszła w ciążę, a jej bliscy naciskali na to, że powinna wyjść za mąż. Ostatecznie za namową matki przysięgała miłość na zawsze Smithowi w sylwestra 1997 roku. Para była nierozłączna, mogliśmy ich oglądać na najważniejszych imprezach branżowych. Z kolei na ściankach sprawiali wrażenie po uszy zakochanych. Okazuje się, że od lat robili dobrą minę do złej gry. Pinkett Smith wyznała, że zdecydowali się na separację.

Zobacz wideo Krupa jest gotowa na nową miłość? Padła jasna deklaracja

Jada Pinkett Smith i Will Smith są w separacji

Nic nie wskazywało na to, że Jada Pinkett Smith i Will Smith mogli się rozstać. W rozmowie z "Today" podzieliła się szokującą informacją. Okazuje się, że ta dwójka podjęła decyzję o rozstaniu już w 2016 roku. Nie chcieli jednak o tym mówić ze względu na to, że nie potrafili opisać, jak wygląda ich relacja. Z zapowiedzi wywiadu, który już w piątek ukaże się w NBC News, dowiadujemy się, co popchnęło ich do podjęcia takiej decyzji.

Myślę, że po prostu nie byliśmy jeszcze gotowi, wciąż próbując wymyślić między nami, jak być w partnerstwie i jak przedstawić to ludziom. I nie udało nam się tego rozgryźć. Myślę, że zanim dotarliśmy do 2016 roku, byliśmy po prostu wyczerpani próbami. Myślę, że oboje utknęliśmy w naszych fantazjach na temat tego, jaka naszym zdaniem powinna być druga osoba - wyznała Jada Pinkett Smith w rozmowie z NBC News.

Jada Pinkett Smith rozważała rozwód. To ją powstrzymało

Co ciekawe, Jada Pinkett Smith i Will Smith do tej pory się nie rozwiedli. Od siedmiu lat żyją w separacji i na ten moment raczej nie planują tego zmieniać. Wciąż utrzymują dobre relacje i nie mają powodu ku temu, aby na dobre się rozstawać. - Złożyłam obietnicę, że nigdy nie będzie powodu do rozwodu. Poradzimy sobie bez względu na wszystko i po prostu nie byłam w stanie złamać tej obietnicy - dodała. Zdjęcia Willa Smitha i Jady Pinkett Smith znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA