12 kroków do... Dagmary Kaźmierskiej? "Królowa życia" będzie mieć program jak Doda

Dagmara Kaźmierska szykuje się do premiery swojego randkowego show. "Królowa życia" ma randkować przed kamerami w celu znalezienia partnera. Na podobny krok zdecydowała się w 2022 roku Doda.

"Doda - 12 kroków do miłości" z udziałem Dody okazał się sporym sukcesem dla piosenkarki, jak i Polsatu. Stacja postanowiła iść za ciosem i nawiązać z wokalistką współpracę przy kolejnym reality show "Doda. Dream Show", które - choć nie odtworzyło sukcesu poprzednika - zaowocowało wymarzoną rezydencją koncertową artystki "Aquaria Tour". Jak donoszą Wirtualne Media, Polsat szykuje bardzo podobny randkowy format z Dagmarą Kaźmierską w roli głównej. "Królowa życia" ma szukać chłopaka przed kamerami.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska nie planowała kończyć "Królowych życia"

Dagmara Kaźmierska będzie szukać partnera przed kamerami

Jak donoszą Wirtualne Media, Polsat pracuje nad autorskim formatem "Dagmara szuka męża". Kaźmierska ma w nim podróżować po Polsce, by znaleźć wymarzonego partnera. W show nie zabraknie również najbliższych z grona celebrytki, których widzowie doskonale kojarzą z "Królowych życia". "Dagmara jest świetnej formie, materiał, który nagraliśmy, jest bardzo dobry. To może być najzabawniejszy format ostatnich lat" - czytamy w Wirtualnych Mediach. Montaż programu ma już trwać, choć nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery. 

Dagmara wyruszy w podróż po całej Polsce w poszukiwaniu miłości, przyjaźni i dobrej zabawy. Co z tego wyjdzie? Kogo spotka na swojej drodze? I co na to jej najbliżsi? Na te pytania poznacie odpowiedź już tej jesieni, więc przygotujcie się na lawinę śmiechu, miłości i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Obiecujemy dostarczyć wam dawkę rozrywki, której potrzebujecie - napisał Hubert Janczak w zapowiedzi programu.
 

"Doda - 12 kroków do miłości" był hitem Polsatu

Program o miłosnych podbojach Dody okazał się sporym sukcesem dla Polsatu. Liczby nie kłamią. Rok temu sercowe rozterki kontrowersyjnej wokalistki po trzech pierwszych odcinkach oglądało ok. 746 tys. widzów. To o 309 tys. więcej, niż aktualne reality piosenkarki "Doda. Dream show". W programie "Doda - 12 kroków do miłości" wokalistka nie znalazła swojej drugiej połówki. Kandydaci do jej ręki byli różnorodni i trzeba obiektywnie przyznać, że panowie mogli się spodobać. Gwieździe polskiej sceny muzycznej żaden jednak nie przypadł do gustu. Niedługo po zakończeniu emisji programu wyszło na jaw, że związała się z Dariuszem Pachutem.

Więcej o:
Copyright © Agora SA