Natychmiastowa reakcja kolejnej federacji ws. Boxdela. "Nie toleruje tego typu postaw"

Boxdel, współpracownik Wojtka Goli został zawieszony w spółce FAME MMA, po tym jak do sieci trafiły materiały, świadczące o tym, że może mieć związek z aferą Stuu. Teraz oświadczenie wydała federacja MOVE.

Z najnowszego materiału Sylwestra Wardęgi o na kanale WATAHA KRULESTWO dowiedzieliśmy się, że Stuu miał rzekomo wejść w relację z niespełna 13-letnią dziewczyną. Youtuber wskazał osoby, które rzekomo miały wiedzieć o poczynaniach kolegi z branży. Wśród nich wymieniono Boxdela, włodarza Fame MMA. Federacja podjęła wobec niego kroki. W materiale na YouTube "człowiek-pająk" zasugerował, że Boxdel sam miał wymieniać dwuznaczne wiadomości z fankami. Na screenach mogliśmy zobaczyć sformułowania, takie jak: "będę cię ru***ć w cycki". 

Zobacz wideo Karolina Pisarek o dramie. Stanowczo

Federacja MOVE wydaje oświadczenie. Chodzi o Boxdela

Teraz swoje stanowisko ujawniła federacja MOVE. Na ich Instagramowym kanale pojawiło się oficjalne oświadczenie. Boxdel został wykluczony ze wszystkich aktywności związanych z federacją. Przyznano, że nikt nie wiedział wcześniej o tym, że patoyoutuber miał dopuścił się takich zachowań. Więcej zdjęć patoyoutubera znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

W związku z docierającymi do nas informacjami dotyczącymi bardzo niepokojących zachowań Michała "Boxdela" Barona, który współpracuje z naszą organizacją, MOVE Federation oświadcza, że w trybie natychmiastowym wyklucza go ze wszystkich pełnionych przez niego funkcji oraz aktywności związanych z wydarzeniem. Jednocześnie pragniemy poinformować, że nasza federacja nie posiadała wcześniej wiedzy na temat tego typu zachowań Michała "Boxdela" Barona. W obliczu napływających informacji oraz dowodów chcemy zaznaczyć, że MOVE Federation nie toleruje tego typu postaw i podkreśla, że nie są one zgodne z naszymi wartościami. Dlatego jako federacja zobowiązujemy się do podjęcia zdecydowanych kroków wobec każdej osoby, która dopuszcza się takich zachowań - napisano w oświadczeniu.
 

Boxdel. Fakty z życia

Boxdel ma 28 lat, pochodzi z Poznania. Swoją działalność w serwisie YouTube zaczynał od publikowania filmików o tematyce gamingowej na kanale o nazwie iDelti. Od 2015 roku prowadzi kanał o nazwie Boxdel, na którym publikował między innymi filmiki demaskujące innych znanych twórców internetowych - teraz cóż - sam został zdemaskowany. "Przewrotny los" jak u Zenka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.