Jessica z "Rolnik szuka żony" na rajskich wakacjach w bikini. Dziś jest blondynką

Jessica Miemiec z programu "Rolnik szuka żony" na dobre zapisała się w pamięci widzów. Uczestniczka show TVP wrzuciła ostatnio zdjęcia z rajskich wakacji.

Jessica Miemiec to jedna z najbarwniejszych postaci, które przewinęły się w programie "Rolnik szuka żony". W matrymonialnym formacie TVP konkurowała jako kandydatka na żonę dla Krzysztofa, lecz nie udało jej się zdobyć jego serca. Jej zabawne wypowiedzi pokochali zaś widzowie, doceniając bohaterkę za autentyczność. Choć od udziału uczestniczki w show TVP minęło już kilka lat, Jessica wciąż budzi zainteresowanie na Instagramie. W ostatnim czasie pochwaliła się efektami małej sesji zdjęciowej w stroju kąpielowym.

Zobacz wideo Marta Manowska omija niektóre śluby z "Rolnika"

Jessica z "Rolnik szuka żony" na rajskich wakacjach w stroju kąpielowym. Co za figura

Jessica Miemiec zapozwała wśród rajskich palm w pomarańczowym stroju kąpielowym i z obszernym, słomkowym kapeluszu na głowie. "Piękne zdjęcia i super kapelusz", "Zajefajny kapelusz!", "Ale zjawiskowo" - czytamy w komentarzach pod wpisem uczestniczki "Rolnika". Uwagę zwracają również blond włosy Miemiec. Po charakterystycznych, kruczoczarnych kosmykach, które miała randkowym programie TVP, nie ma już ani śladu.

 

Jessica Miemiec wystąpiła nie tylko w "Rolniku". Ma chrapkę na więcej

Choć Jessica Miemiec nie pojawia się na ściankach, nie stroni od programów telewizyjnych. Uczestniczka "Rolnika" wielokrotnie pokazała, że nie boi się wyzwań. Bohaterka randkowego show wystąpiła nawet w kontrowersyjnym show "Magii nagości". Przypominamy, że w programie uczestnicy wybierają partnera na randkę na podstawie oceny nagich ciał. W wywiadzie z Party.pl przyznała, że czuła się bardzo komfortowo. "Była bardzo swobodna atmosfera i normalnie się rozebrałam, nie było problemu. Troszkę się stresowałam, ale była taka luźna atmosfera, że nie było naprawdę czym się stresować" - powiedziała. Choć Jessice udało się dojść do finału, nie znalazła w show swojej drugiej połówki. To z pewnością jednak nie było jej ostatnie słowo w programach telewizyjnych. Jakiś czas temu zdradziła bowiem, że nie wyklucza udziału w... "Love Island". Macie jakieś pomysły, gdzie jeszcze chcielibyście zobaczyć Jessicę Miemiec? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.