Rubikowie wynajmują apartament w USA. W Polsce zostawili willę. Podświetlane schody i ciemna kuchnia to perełki

Zanim Agata i Piotr Rubikowie razem z dziećmi przeprowadzili się do USA, cała rodzina zamieszkiwała w Warszawie. Ich willa aż ociekała luksusem. Ponadczasowe i stylowe pomieszczenia to dopiero początek.

Agata i Piotr Rubikowie jakiś czas temu obwieścili huczną nowinę o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Obecnie wraz z dwiema córkami mieszkają na obrzeżach Miami. Całą przygodę z nie lada przedsięwzięciem żona muzyka skrupulatnie relacjonowała w sieci. Przeprowadzkowe plany rodzina zdradziła wiosną tego roku. Przygotowaniom do wyjazdu nie było końca. Teraz para chętnie pokazuje, jak wygląda ich życie za oceanem. W Polsce zostawili przepięknie urządzoną willę. Pamiętacie ich warszawską posiadłość? Zapiera dech w piersiach.

Zobacz wideo Agatę Rubik w USA prześladuje jedna rzecz. To spędza jej sen z powiek

Tak mieszkali Rubikowie, zanim przeprowadzili się do USA

Agata i Piotr Rubikowie razem z dziećmi, będąc w Polsce, mieszkali w nowoczesnym i stylowo urządzonym domu, mieszczącym się na warszawskim Wilanowie. Do swojej dyspozycji rodzina miała ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni. Żona muzyka od czasu do czasu uchylała rąbka tajemnicy i dzieliła się kadrami luksusowych i przestronnych wnętrz.

Kuchnia Rubików to ponadczasowa czerń

Agata Rubik uwielbia spędzać czas w kuchni, gotując rozmaite zdrowe potrawy, co chętnie pokazuje na Instagramie. Kuchnia w warszawskiej posiadłości urządzona była ze staranną dbałością o każdy szczegół. Pomieszczenie było przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Panował w nim styl minimalistyczny. Ciemna i matowa zabudowa kuchenna doskonale kontrastowała z dużą jasną wyspą, przy której cała rodzina chętnie jadała wspólne posiłki.

Luksusowy dom Agaty i Piotra RubikówLuksusowy dom Agaty i Piotra Rubików Fot. Instagram/ agata_rubik

Agata i Piotr Rubikowie postawili na minimalistyczny salon

Salon to miejsce, w którym rodzina z pewnością spędzała najwięcej czasu. W związku z tym nie mogło tam zabraknąć fortepianu, na którym Piotr Rubik komponował swoje utwory. Pomieszczenie było przestronne, panowały w nim jasne i stonowane barwy. Zamiast drewnianego parkietu, na podłodze ułożono duże białe płytki. W salonie znajdowała się beżowa kanapa oraz duży telewizor, przy którym znalazł się kominek. Warszawski dom Rubików miał dwie kondygnacje. Do pomieszczeń, znajdujących się na górnym piętrze prowadziły bardzo nowoczesne, białe, podświetlane schody. 

Luksusowy dom Agaty i Piotra RubikówLuksusowy dom Agaty i Piotra Rubików Fot. Instagram/ agata_rubik

Taras i ogród Rubików. Basen i mnóstwo przestrzeni

Taras był prawdziwą oazą rodziny Rubików. Na zewnątrz domu nie brakowało dekoracyjnych donic z kwitnącymi kwiatami. Znalazły się tam również okazałe meble ogrodowe: szare kanapy i drewniane stoliki. Na tym jednak nie koniec. Bowiem Agata i Piotr Rubikowie zdecydowali się nawet na niewielki basen. Jak wam się podoba warszawska posiadłość Rubików? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Luksusowy dom Agaty i Piotra RubikówLuksusowy dom Agaty i Piotra Rubików Fot. Instagram/ agata_rubik

Więcej o: