Syn Górniak myśli o przejściu na islam? Dostrzega pewne zalety. "W Koranie jest dużo fajnych lekcji"

Allan Krupa w najnowszym wywiadzie otworzył się na temat wiary. Okazuje się, że swego czasu przeszło mu przez myśl zostanie muzułmaninem. Zdradził, co go zachęciło.

Edyta Górniak zasłynęła w polskim show-biznesie jeszcze jako 22-latka startująca w Eurowizji. Już wtedy porwała publiczność niesamowitym głosem, a zamiłowanie do muzyki odziedziczył po niej syn. Dziś Allan Krupa chętnie bryluje na ściankach i udziela licznych wywiadów. W jednym z ostatnich podzielił się dość zaskakującym wyznaniem. Chodziło o wiarę. 

Zobacz wideo Ojciec Allana wyrządził mu krzywdę. Górniak nie gryzła się w język

Syn Edyty Górniak myślał o przejściu na islam

Gwiazdy coraz chętniej wypowiadają się na temat wiary, a do tego grona właśnie dołączył Allan Krupa. W rozmowie z Żurnalistą wyznał, że jakiś czas temu myślał o przejściu na islam. Zachęciło go do tego wiele bardzo przychylnych wypowiedzi na temat Koranu. Najpierw chciałby go jednak kilkukrotnie przeczytać, aby uniknąć podejmowania pochopnych decyzji.  

Myślałem, żeby zostać muzułmanem [cyt. dosł.] Wiem, że się śmiejesz teraz, ale miałem przez chwilę taką myśl. Znaczy, od razu nie podjąłbym pochopnie takiej decyzji, tylko musiałbym przeczytać Koran najpierw - i to ze trzy razy, żeby zrozumieć na pewno. Ale miałem taką myśl, ale to tylko jakby… nie ze względu, żeby czcić kogoś, tylko z tego co słyszałem, w Koranie jest dużo takich fajnych lekcji, które mogłyby mi się przydać w życiu i po prostu sporo mógłbym się nauczyć z tej książki – przyznał Allan Krupa w rozmowie z Żurnalistą.

Allan Krupa rozliczył się z przeszłością

Jeszcze w tym samym wywiadzie Allan Krupa opowiedział o tym, jak wyglądały jego czasy szkolne. Nie ukrywa, że w pierwszej klasie liceum pozwolił sobie na pierwsze eksperymenty z alkoholem, popalał papierosy, ale i miał epizod z narkotykami. - Popalałem ziółko, ale żeby tu nie robić z siebie jakiegoś ćpuna, bo nie jestem. Nigdy nic takiego w życiu nie próbowałem poza marihuaną. Jestem przeciwnikiem tego. Jakby myślę, że to było spowodowane tym, że ja wtedy wróciłem ze Stanów i nagle znalazłem się na stancji u pani Basi w Urlach, 70 km od Warszawy. W dziczy i w szkole wojskowej. To miało na to duży wpływ - wyznał syn Edyty Górniak. Zdjęcia Allana Krupy znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA