Magdalena Stępień wygadała się o ciąży Rzeźniczaków. Teraz znów mówi o ich nienarodzonym dziecku

Magdalena Stępień została zapytana o to, co chciałaby przekazać córce Rzeźniczaków. Odpowiedziała, choć lakonicznie.

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. Radosną nowiną podzielili się na Instagramie. To również tam przyszła mama chwali się ciążowymi krągłościami. Przyszli rodzice niedawno pokazali też fotografie z przyjęcia, na którym ogłosili płeć dziecka. Okazało się, że niebawem powitają na świecie córkę. Teraz Magdalena Stępień zdradziła, czego życzy dziewczynce.

Zobacz wideo Magdalena Stępień opowiedziała o stracie dziecka. "Już nigdy nie będę żyła w stu procentach" [MAMY CZAS]

Magdalena Stępień o córce Rzeźniczaków. Nie była zbyt wylewna

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie dość długo utrzymywali w sekrecie, że spodziewają się dziecka. Nim publicznie się tym pochwalili, Magdalena Stępień na Instagramie napisała, że już od dawna wie o tym, że Paulina jest w ciąży. Modelka tłumaczyła później, że miała powody, by ujawnić taką informację (więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ).

Magdalena StępieńMagdalena Stępień KAPiF.pl

Teraz redakcja Jastrząb Post zapytała Stępień, co chciałaby przekazać drugiej córce Kuby (przypominamy, że Rzeźniczak ma sześcioletnią córkę. Ewelina Taraszkiewicz - matka dziewczynki - twierdzi, że sportowiec nie utrzymuje kontaktów z córką). Stępień nie była wylewna, ale zdobyła się na miłe słowa. 

Nie chcę tego komentować. Życzę dużo zdrowia, pomyślności ich córce i na tym chciałabym zakończyć swoją wypowiedź w tym temacie - ucięła.

Trudne losy Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka

Przypomnijmy, że Magdalena Stępień i Kuba Rzeźniczak byli z przerwami w związku w latach 2020-2021. Sportowiec zostawił modelkę, kiedy ta była jeszcze w ciąży z ich synem Oliwierem. Po tym delikatnie mówiąc, Stępień i Rzeźniczak się nie dogadywali i publicznie prali brudy. Jak twierdzi była uczestniczka "Top Model" piłkarz kilka miesięcy miał nie utrzymywać kontaktów z synem. Później u półrocznego wówczas chłopczyka lekarze zdiagnozowali rzadki nowotwór wątroby. Maluch mimo leczenia i starań specjalistów z Izraela zmarł w lipcu 2022 roku, niedługo po swoich pierwszych urodzinach. W listopadzie tego samego roku piłkarz poślubił Paulinę Nowicką. W wywiadzie dla Żurnalisty przyznał, że jego żona była w ciąży i poroniła. "W tamtym okresie też Paulina była w ciąży i straciliśmy też tamto dziecko. Ciężko się o tym mówi. Była jedna tragedia, a potem, nie wiem, czy też z nerwów, czy z czego, ale też była druga tragedia i po prostu, staraliśmy się walczyć" - powiedział

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.